Mám 28 a ešte som nemala frajera...

Príspevok v téme: Mám 28 a ešte som nemala frajera...
silvus28

Ahojte, mám 28 rokov a ešte som NIKDY nemala priateľa, ja viem, možno sa vám to zdá čudné....nie, lesbička nie som ani náhodou, ale ešte sa proste nevyskytol v mojom živote žiadny chalan, muž, ktorý by o mňa stál...som zaľúbená, už niekoľkokrát som bola, ale vždy je to tak, že moje city neboli opätované a naopak, ak niekto chcel mňa, ja som nemala záujem...dokonca som už bola šialene zaľúbená do kňaza (!), ale na to som samozrejme musela čo najskôr zabudnúť...Tak kde je pes zakopaný? Nebude to tým, že trpím PPP (poruchy príjmu potravy)a preto odo mňa všetci bočia? Lebo je na mne vraj tá anorexia a bulímia dosť vidieť...Ako to zmeniť? Aj ja chcem vedieť, ako chutia bozky od milovaného muža!!!
Ďakujem

mewan

deila2 to, čo píšeš je úplne scestné... a cítiť z toho zatrpknutosť... vzťah je úplne o niečom inom... a ak skutočne žiješ život na tejto materiálnej úrovni, tak to ťa úprimne ľutujem...

bibi1234

Deila2-aj ja hovorim slobodnym kamaratkam, ze im zavidim, ze su same a nie je to nic ine, nez jedna velka loz z lutosti..Nebudem im predsa hovorit, ze sme boli spolu na romantickej dovolenke pri mori, na grill party u kamaratov, vencit nasho psika, ze som vcera vecer zaspavala v kutiku svojho partnera a povedal mi, ze ma lubi a po takychto slovach sa citi clovek potrebny a stastny...
Clovek zil od nepamati v svorke a zitie separovaneho cloveka je predsalen ist proti prirode... Vztah dava cloveku viac nez len istotu, ze partner potiahne domadnost... to vsak pochopis, ako si niekoho najdes... Zelam Ti, aby si si niekoho nasla, aby si spoznala radosti materstva a tym si pocitila, ze si na tomto svete potrebna...

Deila2

Ja mam 30 a tiež som nikdy nikoho nemala no a čo načo by som sa s niekym zoznamovala ak na to nemam naladu. Je mi dobre aj samej žiadne obmedzovania a slobodny život. Poznam kamaratky ktore su už vydate maju dieťa, jedno ,dve a hociktora mi povie že ako jej bolo dobre keď bola sama teraz ma starosti, dieťa, manžel,...ja ak budem do konca života sama vôbec mi to nevadi. Aj tak si niekedy myslim, že ludia žiju vo dvojici len preto aby mohli spoločne platiť domacnosť lebo na jedneho je to trošku vela a ak pride o pracu tak ten druhy je rezerva.

BJ

Vyliec si anorexiu a travenie a uvidis, ako rychlo to prijde. Ano, je to od toho dost zavisle, je to fyzicka laska, ta je podmienena.

Hlavne nezavid druhym, ze maju, nestracaj kvoli tomu vlastnu hodnotu, alebo take nieco. Divila by si sa, kolko ludi ma vztah len kvoli tomu, aby nebolo vidiet ze su sami, a proste niekoho mali, ale ten vztah im nic dobre neprinasa, v skutocnosti ich poriadne brzdi a obera o energiu. Podla mna je v takomto pripade lepsie ostat sam, a ja si myslim, ze aj tebe to prospelo, ako keby si este k tym problemom co mas, mala na krku nejakeho idiota.

rado ba83

ono možno keby si niekoho mala tak by sa to upravilo tie poruchy príjmu.. ja mam čerstvo 27 a tiež som ešte nemal dlhši normalny vzťah.. nemal som štastie na ženy mal som z toho aj uzkosti ale snažim sa isť dalej.. berem to tak že moj život sa tak vyvinul a nesnažim sa trapiť sa minulosťou niekoho si snad najdem niekoho normalneho.. ono mi precvaklo odvtedy jak som nachytal priateľku s kamošom v posteli.. ozvi sa mi na helo1888

dexter

to iste, az na to ze som chalan a netrpim PPP, maximalne tak uzkostami, ale to vyplyva podla mna prave z toho, ze som sam. pred par rokmi som z toho upadol do zufalstva, teraz sa to snazim mat na haku.. ako-tak to ide.
mat niekoho by nebol problem. mat vztah ktory stoji za to, to uz je o dost tazsie.
a k tomu zoznameniu na nete - prave to je to co ma doviedlo do este vacsieho zufalstva..

doubledog

no ak je to vidiet, urcite to pre muzov lakave nebude.
aj ked, pises ze zaujem bol, tak neviem.
mozno si prilis nepristupna