Mám 28 a ešte som nemala frajera...

Príspevok v téme: Mám 28 a ešte som nemala frajera...
silvus28

Ahojte, mám 28 rokov a ešte som NIKDY nemala priateľa, ja viem, možno sa vám to zdá čudné....nie, lesbička nie som ani náhodou, ale ešte sa proste nevyskytol v mojom živote žiadny chalan, muž, ktorý by o mňa stál...som zaľúbená, už niekoľkokrát som bola, ale vždy je to tak, že moje city neboli opätované a naopak, ak niekto chcel mňa, ja som nemala záujem...dokonca som už bola šialene zaľúbená do kňaza (!), ale na to som samozrejme musela čo najskôr zabudnúť...Tak kde je pes zakopaný? Nebude to tým, že trpím PPP (poruchy príjmu potravy)a preto odo mňa všetci bočia? Lebo je na mne vraj tá anorexia a bulímia dosť vidieť...Ako to zmeniť? Aj ja chcem vedieť, ako chutia bozky od milovaného muža!!!
Ďakujem

beskyd

uhlie, neviem co take strasne by sa stalo keby som ja alebo ty alebo hocikto nechodili po tomto svete, skus mi prosim ta objasnit tu tragediu a jej rozsah:) inak ja som videl a zazil osobne sikovne zenske, ci uz na vyske alebo v advokatskej kancelarii kde som pracoval, dokonca som celkom obdivoval tu zensku vlastnost ze vedia robit viac veci naraz pricom som nemal pocit ze by trpela kvalita nejak zasadne. zenske su vsak nachylnejsie byt emocionalne labilnymi a z pohladu zamestnavatela nie je vhodne ich brat na post kde sa vyzaduju dodatocne naklady na vzdelavanie napriklad, alebo nejaka kontunuita lebo sa rata s tym ze pojde na matersku, rodicovsku dovolenku a bude treba investovat do ineho zase, ekonomicky sa to neoplati, aj ked casto nie kvoli schopnostiam ale kvoli tomu ze rodia a z pracovneho procesu v dosledku toho odchadzaju, rodicovska sa da tusim zobrat na 3 roky, ked je postihnute dieta tak aj viac, co bude vzhladom na zivotne prostredie a kvalitu stravy asi coraz castejsie.

alusinka

janaaa uzivaj si zivot kym si mlada, ide to aj bez chlapa ;) lebo s takymto postojom ako mas teraz, skocis do postele s prvym ,co ako si povedala, o teba len zakopne, a potom to budes lutovat ;)) to ti za to nestoji...

A neviem ci mam pravdu :) len som na svoj vek mozno trosku zaostala s dobou :D

janaaa

zuzic : to "sa zabiť" som myslela ako srandu :)
alusinka : vie ze to neje taký problem ale neviem no , mozno mas pravdu :)

alusinka

janaaa ja som v 17tich dostala len prvu "pusu"... a to bol stejne len taky osuch medzi dvermi... A to nemam vela rokov... Nikdy som sa v tvojom veku netrapila, ci mam alebo nemam frajera... A ked ma v 18tke zbalil jeden spaniel a vosla som s nim do postele s tym, aka som do neho zalubena, a on mi nakoniec povedal, ze so mnou iba "robil lasku" a nic ku mne nikdy necitil, tak som aj olutovala, ze som vobec nejakeho "frajera" mala...

Podla mna nie je cudne, ked ty nemas priatela, ale cudne su tvoje kamosky, ktore ho mali v 13tich! Ja som som v tom veku este v skole po prestavkach obliekala barbiny a ani ma nenapadlo, zeby som mala mat chlapca... (a to mam teraz len 21)

Ako hovorila moja mama. Pockaj ked ty raz budes mat vlastne deti, a mozno to pochopis... ;)

zuzic

janaaaa ale ako to mozes vnimat ako problem na samovrazdu??? to mi vysvetli videla si ludi z ozajstnymi problemami co bojuju o zivot??? v zivote ine problemy ako nezadana tenagerka
som o par mesiacov mladsia od teba. spoluziacky ano mali od 12 frajera a dve otehotneli, jedna sa o to dieta prikladne stara a obdivujem ju no druha caka dieta ktore nenavidi lebo nenavidi jeho otca. zbabrala si zivot stale depresie to chces?

janaaaa

zuzic : pre mna je to teda dost velky problem kedze mam 17 a nikto sa o mna anilen nepotkol :( Moje spoluziacky uz v 13 mali frajera a ja doteraz nič :( !!!!
Je to čudné..... :( :( :( :(

zuzic

janaaa mas fakt "strasny" problem hodny samovrazdy. musis byt v zivote strasne stastna ked vnimas toto ako najvacsi problem!

236

bibi1234, vobec nechapem naco mi adresujes taketo somariny. kde som pisal ze som zufaly z toho ze nemam partnerku? pisal som akurat to ze som spoznal hodnotnu zenu a necitim sa jej byt hoden, ale nie ze chcem za kazdu cenu nejaku trubku len preto aby som nebol sam, takych som mohol mat x, ale od stastia by som mal v takom pripade daleko, urcite dalej ako teraz ked mam pokoj. a keby som si mal vybrat medzi zenskou ku ktorej nic necitim, pripadne citim odpor a tymi rybickami tak samozrejme beriem tie ryby, ryby su mile a pekne, co sa o zenskych tu v BA velmi neda povedat, heh.. inak na to aby niekto citil ze mu je lepsie samemu nepotrebuje predtym zit v pare.. poviem ti tajomstvo, su aj ludia ktori si dovidia dalej od nosa a vsimaju si vztahy a ludi okolo nich a nie vzdy su potom nakloneni budovaniu nejakych blizkych vztahov. niekto tomu povie zatrpknutost, ja tomu hovorim nadhlad. najviac ma ale vzdy pobavi ako tu kazdy druhy rozprava o tom aky clovek ma byt a nema byt, kedy moze a nemoze byt stastny, kedy sa musi citit dobre a kedy nie, sak to nemyslite vazne:) to je nejaka deformita usudku sposobena krestanskou vychovou, cirkevnym brainwashingom alebo tymi stupidnymi zenskymi casakmi? lebo inak si neviem predstavit ako a na zaklade coho by som ja mal hodnotit co pre koho je a nie je prirodzene a spravne.

karinaaaa

no , ja ludí neokrádam , ale ja im pomáham . A pri mojej práci som sa naučila veľmi rýchlo písať na PC a preto sa občas pomýlim ...