Mám 28 a ešte som nemala frajera...

Príspevok v téme: Mám 28 a ešte som nemala frajera...
silvus28

Ahojte, mám 28 rokov a ešte som NIKDY nemala priateľa, ja viem, možno sa vám to zdá čudné....nie, lesbička nie som ani náhodou, ale ešte sa proste nevyskytol v mojom živote žiadny chalan, muž, ktorý by o mňa stál...som zaľúbená, už niekoľkokrát som bola, ale vždy je to tak, že moje city neboli opätované a naopak, ak niekto chcel mňa, ja som nemala záujem...dokonca som už bola šialene zaľúbená do kňaza (!), ale na to som samozrejme musela čo najskôr zabudnúť...Tak kde je pes zakopaný? Nebude to tým, že trpím PPP (poruchy príjmu potravy)a preto odo mňa všetci bočia? Lebo je na mne vraj tá anorexia a bulímia dosť vidieť...Ako to zmeniť? Aj ja chcem vedieť, ako chutia bozky od milovaného muža!!!
Ďakujem

bibi1234

mirka 23-mas na mysli pokrytecke kamaratky???:O))) ja som mala kamaratku, ktora bola 6rokov s frajerom, krory pracoval mimo SR, videli sa raz mesacne na par hodin. Bola nestastna, lebo bola stale sama... Ja, aby som ju nedeptala, nemohla som sa pred nou tesit, vtedy z mojej novej lasky, nehovorila som jej, ze chodime stale na dovolenky, do kina, do restik, ze sme si kupili psa, ze sme zacali spolu byvat,... takze velmi dobre viem, ake je to hrozne pre zenu, ked je jej kamaratka nestastna-vtedy zhadzujes partnera, svoj vztah, nemozes sa tesit zo svojho stastia, ale musis smutit nad jej nestastim... aby jej to nebolo este viac luto, aby ti neplakala v aute a nemusela ju potom chodit navstevovat v Pezinku...

bibi1234

KatkaN-"ak aj bude kriza že nebudem mať na najom, tak vždy je tu možnosť ukončenia života samovraždou"-tak Ty mas pekny myslienkovy tok. Ak by si mala priatela, ktoreho by si lubila, takato spasonostna myslienka by Ta urcite nenapadla, lebo by si rozmyslala zodpovednejsie...dufam, ze to bol z Tvojej strany len vtip!
beskyd-pokial viem, tak si bol pred necelym mesiacom zufaly z toho, ze nemas partnerku a rozmyslal si, ze si kupis ryby, aby si uspokojil svoje "chutky" po laske:O)))) Myslim, ze z nas nikto nekritizoval to, ze -ako si niekto vobec dovoli byt sam... -ale to, ze niekto napise, ze je mu lepsie samemu a pritom este neodskusal, ake je to zit v pare... Zasadne je to proti prirode, clovek sa ma zgrupovat, nesmie byt separovany, len ked sa socializuje, moze byt stastny, nepripada si nepotrebny, je bez depreesii... Beskyd-teraz sa prosim nenahnevaj, ale si strasne zatrpknuty clovek, mozno aj preto od seba odradujes tie Alfa-samice, skus trosku zmenit zivotnu filozofiu, neodsudzuj vsetky nazory, nebud taky perfekcionista, nemaj potrebu vsetko kritizovat... Ber zivot tak, ako prichadza, tes sa z neho a mozno sa potom na Teba nejaka A-samica ulakomi;O)Osobne by som s takymto pesimistom nedokazala mat vztah(ani kamaratsky, ani partnersky!!!!!), lebo by som z Teba hned chytila depresiu;O) Chlape, rob s tym nieco!!!:O)
Chapem, ze ten kto nemal nikdy partnera(baby, ktore ste sem pisali), si dobre neuvedomujete, co taky vztah prinasa a tak Vam to ani nemoze byt luto. Ale mozem Vam povedat, ze je perfektne mat sa na niekoho spolahnut(ale nemyslim platenie najomneho, ale napr. kamaratke teraz strazim stena a ono kaka, kade chodi, ja na to nemam zaludok, moj priatel to vsak bez reptania sprace(aj ked to je pes mojej kamaratky), lebo vie, ze by som mu ogrcala cely byt:O)a preto, lebo ma lubi), mat niekoho, kto Vas polutuje, s kym sa zasmejete, s kym mozete prezivat strasti a radosti zivota. Postupom casu, ako dospievame, zanikaju priatelstva, rozdeluju nas vzdialenosti, nedostatok casu, vzniky rodin, nazory, postavenie... Partner je tu vsak stale pre Vas, nekruti sice chvostom:O)na to mam hava:O), ked pridem domov, ale ak mam trapenie, niekto ma naserie, snazi sa mi pomoct, vypocut ma a to je lepsie, ako vsetky antidepresiva sveta...

KatkaN

No super tak každy musi nasilu s niekym žiť len preto aby sa mal kto o neho v starobe postarať? Ja mam 28 a tiež som nikoho nemala a tiež mi to nevadi. Ja napr nemam dobru skusenosť s chalanmi doteraz som spoznavala iba posmeškarov alebo arogantných debilov, to radšej budem tiež sama a ak aj bude kriza že nebudem mať na najom, tak vždy je tu možnosť ukončenia života samovraždou.

beskyd

giovanniX, paci sa mi ako hovoris za cele ludstvo:)) ze clovek je tu nato aby to a ono.. ja hovorim, clovek je tu nato, aby robil co chcel ak nezasahuje do prav a slobod inych. ak je dodrzana tato podmienka, pytam sa, preco si niekto uzurpuje pravo hodnotit, sudit ci dokonca osocovat? sice mne by to mohlo byt jedno, myslim ze som vcelku silna povaha, ale vacsina ludi potrebuje citit akusi akceptaciu okolia a prave preto sa boja prejavit, zit tak jak citia, zo strachu pred odsudenim a vyclenenim pricom nic zle nerobia, nikomu neublizuju. nuz a lubeny by chcel byt asi kazdy, aj lubit, ide len o to, co je v ponuke, co ponukame my a ci je kazdy ochotny upustat od svojich predstav a ak ano, ci je to este laska alebo len zufalstvo z nudze a sebaklam, aby sme splnili svoje uzasne poslanie naplnit zem potomkami..

GiovanniX

hmm,kebyze rozmyslame ako slecna Deila2,tak tu nie sme nikto.Clovek je hlavne preto na svete,aby zalozil rodinu,cize splodil potomstvo,to ze uz ako prezije svoj zivot je na danom cloveku.Nevravte mi ze nikdy ste nelubili,alebo nechceli byt lubeni?Take ze lahsie je platit dvom byt,atd.to nie podla mna laska,ale zial casto sa do lasky miesaju peniaze a prave preto tu citame take nazory ako citame.Ale 100 ludi 100 chuti,budte pre mna,za mna vypocitavy,ale urcite stastny nie ste...

beskyd

uhlie, fuha, musi to byt uzasny pocit zit s niekym preto aby sa dal lepsie platit byt a preto ze keby nahodou ochoriem tak je o mna postarane... potom ze co je tolko rozvodov, rozchodov, hadok, alkoholizmu... mozno je az privela racia v tych vztahoch mam taky pocit. osobne velmi dobre rozumiem tym co nepotrebuju mat na krku za kazdu cenu nejakeho chmula alebo nejaku tretotriednu mrochtu len preto aby na nich nejaky sedliak neukazoval prstom ze je divny/divna.. ale stado sa brani (si skareda, karieristka, hlupa, nema rozum, zatrpknuty/a a pod.), kto vycnieva, potrebuje to vediet ustat a obhajit lebo dav proste netoleruje odlisnosti:) existuje jeden dobry vyrok v zmysle ze vsetci trpime hladom lasky a ked je hlad, chuti aj zle upeceny chlieb.. tak teda hovorim dobru chut, len aby vam potom nebolo na tycku:))

uhlie

Ja len zasnem nad uvazovanim niektorych "dospelych" ludi. V 30 rokoch uz by mal mat clovek trochu rozumu. Eozmyslali ste niekedy nad tym, ze sa moze stat, ze ochoriete? Kto sa o vas postara? Alebo ze sa stane nieco s vasim bytom a vy nebudete mat kde byvat? Alebo, ze naklady na byvanie, auto, atd su mensie, ked ich platia dvaja? Romanticke kokoti.ny su sice pekne, ked je clovek mlady, ale clovek je clovek preto, ze dokaze trochu aj rozmyslat dopredu. Co ak zrazu pride nejaka vacsia kriza a o vas sa nebude mat kto postarat? Boze, niektori ludia su fakt ... Keby toto citali vasi rodicia, alebo babky, tak by sa nad vasimi problemami len smiali.