kava a chudnutie

savage

tien: heh.... to je vela???? :-)))
Pozitok nepozitok ... mne ide skor o to chudnutie... :-)) ja kavu rada aj z kozaka :-)))

tien

Savage 3decovu kavu? Blaznis? Kava sa pije z chutnuckych salok a nie z horčičáku :o))) Inak cukor aj mlieko ma nieco do kalorii, takze ten pozitok iba zabijes.

savage

a zaskodi ak si asi do trojdecky dam aj 2 lyzicky cukru a trochu mlieka ??? :-)) lepsie by to chutilo... bude to aj tak ,,blahe" na chudnutie ?? :-)

tien

Ahoj Majka93, na mna kava posobi ako laxativum, cize ju mam niekolko krat za den... Ale vobec Ti neodporucam pit kavu len preto, ze si myslis, ze Ti pomoze schudnut! Kava sa ma pit v klude a ma sa vychutnat, nema sa pit na silu s nekalym umyslom :)

o káve

... káva neodvodňuje, nemusíš sa báť piť ju a čakať nežiadúce následky, v kombinácii s nejakou dietou - a to platí nielen o káve - je potrebné sa vyvarovať sladkostiam a tukom, a dodržiavať pitný režim, 2-3 litre dennej nie je žiadny výmysel nejakého neprajníka

123456

ked pijes kavu, tak by si mala o to viac dbat na dodrziavanie pitneho rezimu, pretoze ako sa tu uz pisalo, kava odvodnuje... kava pri chudnuti je dobra napriklad v takomto pouziti: asi poolhodku pred cvicenim si daj jednu kavicku + carnitin .... potom sa ti bude fajnovo cvicit... aspon mne sa takto dobre cvicilo... kava povzbudi a da vacsiu vydrz a karnitin podobne + podpori odburavanie tukov....

mackousko

MAJA93 sice neviem ci nejako ovplivnuje kava metabolizmus, ale myslim ze nie. Ale druha vec je, ze ked si das kavu (lepsie povedane kofein) pred nejakou aerobnou cinnostou, tak sa namiesto spalovania cukrou zapoji viacej spalovanie tukov (samozrejme zalezi to aj od tvojho momentalneho tepu napriklad pri behu, ak sa pohybuje na hranici 65-70 percentach tvojho maximalneho tepu tak spalovanie tuku je o to vecsi. Pri vecsich percentach sa nespaluje tuk ale cukor, vdaka nedostatku oxyslicovania). V skratke povedane ak budes pit kavu bez aerobnej cinnosti, tak ubytky na vahe neuvidis.

MAJA93

no ako nemyslela som to tak ze pit iba kavu koli chudnutiu....len tak ci skor kofein nejak neviaze dake latky a tak .....ale vdaka moc....milujem kavu a som rada ze nebud brzdit moje dufam ze uspesne chudnutie