Ako schudnut za tyzden 3 - 4 kg?

maria4379

Tabletky na chudnutie - -odkaz odstránený- ja berem uz Thermacuts viac ako mesiac…schudla som viac ako 12kg

Lea 95

Ahoj chcela by som sa spýtať ako schudnúť ... Váhu som mala 82kg ale za 2 týždne som schudla 5 kg čiže teraz mám váhu 77 kg s tým že som jedla hoci čo len som cvičila ... Chcela by som mať aspoň tých 65 kg ... A dúfam že je aj iný spôsob ako chudnúť prosím poradte mi musím schudnú už tento mesiac aspoň 8 kg . Ďakujem .

narcisek

Takže, niektorí tu píšete a pýtate sa ako sa dá schudnúť... Tak najprv si treba upraviť jedálniček, nejesť mastné jedná a vynechať hlavne Fastfoody a pod. Jedzte častejšie ale menšie dávky, nesoľte jedlá lebo čím viac jedlo solíte tak ho máte chuť jesť viac a viac... Hlavne treba jesť zeleninu a ovocie pretože od nej dostanete najviac enegie...Ovocie by trebalo jesť doobeda a potom už len zeleninu ,pretože aj ovocie obsahuje kalorie a po obede ich nemusíte stráviť... Teraz k cvičeniu... Na brucho je dobre bicyklovanie,zumba ale aj beh na nohy sú asi tie drepy a beh... Veľa dievčat/žien robí brušáky na brucho, áno pomôže to ale to si brucho (svalstvo) iba spevňujete. Ráno by ste si mali aspoň 3 minuty zacvičiť ak je na to čas to je jedno či už si pockaskáte alebo tie brušáky ... Ešte k tej strave tak raňajky by mali byť najhlavnejšie to si môžete dať aj niečo sladkého (croassant s nutellou). Trebalo by aj pri chudnutí obmedziť cestoviny a chlieb. A dodržiavať pitný režim. Nepiť ochutené vody ale radšej čistu vodu (bez bubliniek preto lebo bublinky nadúvajú žalúdok) alebo či už nejaký ten čaj (zelený, biely, mätový)... Dúfam že Vám moja rada pomohla :)

wikym

Ahoj...mala som 79kg ked som sa pri pohlade na vahu zhrozila...teraz mam 70kg...chcem ist na 55-60kg...na vahu 70kg somm sa dostala za mesiac,pravidelnym behanim,prestavku som mala iba v nedelu a upravila som si stravu...jedla som normalne jedla...napr kur.prsia na stipke masla poprazene a k tomu brokolica varena...ziadne zemiaky,cestoviny a uz vobec nie pecivo!!! ak uz musis chlieb tak vecerny celozrny chlebik,jeden krajec na ranajky,kus masla a paradajku...pila som kazde rano pohar vody s vytlacenym citronom,kavu som si zacala cukrit jednou tabletou um.sladidla....drzim ti prsty...a hlavne neprestan jest...pa

judo120

caute potreboval by som dobré rady mám 130 kg a chcel by som schudnuť neaké rady a cvičením a so stravou. Dakujem

Ajka :)

Mam radu na schudnutie: 1.behajte rano večer (klusom) 30-40 kto zvladne 50 minut (kludne aj s prestavkami)
1. urobte každy deň 60 kto nezvlada 50 drepou!!
može byť s prestavkami v poriadku každych 10 minut 10 drepou (spokojne stači) stravujte sa dietou (poradim priklad) Activia (jogurt) biela z 2 3 rožkami potom za ranajkami to kusocek vyklusaj potom pobede tiež niečo dietne! :) cvičte 40 50 drepou 40 kto zvladne 50 minut vonku a vzduch viklus s prestavkami! hlavne keď behate nadych nosom vydych ustami xxxxxxkrat .. :) Moja pevná rada :) keď to budete dodržiavať a cvičit každy boži deň a vkuse sa stravovat jak treba tak ide to lahko za tyždeň moj znami zhodil 10 kg!! skuste to aj vy !! nech sa vam dari .

Damasskaruza

Za mesiac som schudla, beriem chlorelu 7 tbl rano, poobede a 3-4 vecer, cielom nebolo chudnutie, ale precistenie organizmu, ale potesilo ma to, okrem toho sa po sprche natieram Rose olejom Ikarov, neviem preco , ale mxslim si, ze zdrave veci, navrat k zdravemu zivotnemu stylu, mi prinasaju pokoj a tym aj optimalnu hmotnost.

eddings

Ak posilujes tak zabudni ze schudnes 4 kila za tyzden. Neschudnes asi ani jedno.
Posilnovanie a chudnutie su 2 odlisne veci. Pri posilnovani na ukor tukov ti pribudnu svaly, takze chudnutie nebude. Ak chces naozaj chudnut, su pre teba urcene aerobne cvicenia, mozno na spevnenie postavy maximalne posilnovacie cvicenia s vela opakovaniami a lahkymi vahami.
A najdolezitejsia vec - cvicit denne je 1) zle, 2) uchylka
Svaly potrebuju relaxaciu, cvic maximalne 3 dni po sebe a potom den volno. Nie menej volna, skor viac.

style78> keby nejaky sposob (okrem vyssieho vydaju energie nez je jej prijem) fungoval na 99,99% uz by si si valala sunky na vlastnom ostrove v Karibiku. :)) Skor by som to nazval upravou stravy ktora moze pozitivne podporit vysledny efekt.

jessical> za 2,5 tyzdna mozes schudnut vyse 20 kilov akurat tak amputaciou noh od kolien a ruk od laktov :)) v uvedenom pripade sa naozaj hmotnost nevrati :))))

Andrea476576> tazko :)) preco take nerealne (nechcem rovno povedat debilne) terminy, ciele? Si uvedom, je to kilo denne! Chyt si kilo masa do ruky a pouvazuj, nakolko je realne taky objem denne stratit, to plati aj o hlupostiach co napisala jessical

Jenny ST.

Myslim si,ze je to o tom,aky mas metabolizmus. Niektory ludia po behu hned aj kilo schudnu,a niektory vobec nic.Ja som behala,sice dva mesiace ale schudla som 8kg. Ak nahodou priberiem,dva dni nejem veceru a ono sa to spravi. Hlavne ak jes sladke,zjedz ho radsej viac a naraz ako si to rozkladat po kuskoch na cely den.