Ako schudnut za tyzden 3 - 4 kg?

dajuska123

ahoj ja ti mozem odporucit pite kvalitneho caju skus pozriet tuto stranku mas tam na vyber vela kvalitnych cajon na chudnutie sypané čaje

10yspied

Da sa schudnut beznou stravou tradicnou s tym ze ukrojite porcie teda ziadne ine dietne recepty inu stravu som nejedla nez to co je doma navarene Ale s tym podstatnym rozdielom ze nie viac ako jednu porciu jem Ja som takto schidla nie malo pridala som kazdodenny beh.Jem od zaprazenych polievok cez privarky chlieb fasirky maso vsetko Ale len jednu porciu.Vsetkym doporucujem ktory chcete schudnut ze nemusite sa trapit nezmyslami ako bielkovinova dieta ci nebodaj delena strava.Ja som schudla normalnou kombinaciou jedal ale zo vsetkeho jem jeden tanier.takmer vsetko zo mna zislo.teda som nechudla dietnou stravou ale beznou s tym ze ku vsetkemu jem vela cesnaku.Moja teoria funguje coho som ja zivy priklad.jem plnenu papriku a aj halusky vsetko.Pre mozog je skodlive vynechat na dlhu dibu komplexne sacharidy preto nikomu to nedoporucujem vynechat zaklad v stravovani chlieb.s vacsinou veci o chudnuti nesuhlasim.pretoze v zaprazenej polievke je napr.len dve polievk lyzice muky s olejom z coho je 4clenna rodina preto je vylucene aby ste z nej pribtali.Nakhorsie co mozte pre mozog spravit je prestat jest komplexne sacharidy teda aj pecivo ci zemiaky ryzu.Ja jem maso raz tyzdenne vi menej vela si varim huste strukovinovr poluevky so zemiakmi jem vela kyslej kapusty a robim si kysle mlieko na obed s chlebom ci so xemiakmi.Jednostranne stravovanie je pre mozog dlhodobo skodlive.Chlieb pecivo nevylucujte ale zachovajte ju v mensom mnozstve.Miesto diet sa naucte jest vsetko jeden tanier.Ja som takto schudla plus beh.

munz

lombardo1981 palec hore :-D

naozaj martinaNZ všade odporúča piperine, lebo mu robí reklamu zadarmo, však je to jej zárobková činnosť,

nedajte sa ľudia oblbnúť, je to PREDAJCA piperine,

je to zbytočný drahý šmejd

kilecko

Ja som 3roky dozadu zhodila pekne kilá po 90 dňovej diéte a dnes po obzerstve sa mi vracajú späť a tak som si dala dukanovu diétu na 4 dni a hurá kilá idú dole dnes mám 3 deň pred sebou.Po dlhej dobe mám zážitok ako je to keď človeku vyhráva kapela v žalúdku.ráno som sa už bola napiť a dať si z odtucneneho tvarohu zaujímavé aj troška ma zasytila.Ináč dukanovu diétu nebudem držať dlho budem papat po 4 dňoch bielkoviny so zeleninkou a potom sa pomaly vrátim k zdravému a hlavne striedmemu stravovaniu bo v tom je podstata všetkých diet.

Mesačný princ

Muž volá společnosti a objedná si jejich hubnoucí program - 5 kilo za 5 dnů. Druhý den se ozve zaklepání na dveře - za nimi stojí vnadná, atletická, 19 letá dívka. Na sobě nemá nic, jen běžecké boty Nike a kolem krku ceduli.

Představí se jako zástupce společnosti. Na ceduli má napsáno: "Pokud mě chytíš, můžeš mě mít." Muž se za ní okmžitě vydá. Po pár kilometrech se udýchaný konečně vzdá. Stejná dívka se u něj ukáže i další 4 dny a stejná situace se opakuje. Po pěti dnech se muž zváží a zjistí, že opravdu zhubl 5 kilo, jak bylo slíbeno.

Rozhodne se zavolat společnosti a objednat si jejich další program - 10 kilo za 5 dní. Den na to se ozve zaklepání na dveře a za nimi stojí ta nejkrásnější žena, jakou kdy tento muž ve svém životě viděl. Na sobě nemá nic, pouze běžecké boty Reebok a kolem krku ceduli: "pokud mě chytíš, můžeš mě mít." Muž za ní vystřelí z domu jako střela. Tato dívka je ve skvělé kondici. Muž se snaží, ale bohužel ji nedohoní. Další čtyři dny se situace opakuje a muž je v lepší a lepší kondici. K jeho potěšeníí po pěti dnech zjistí, že zhubl dalších 10 kilo, jak mu bylo slíbeno.

Rozhodne se, že zavolá společnosti a objedná si jejich program - 20 kilo za 7 dní. "Jste si jist?" ptá se zástupce společnosti. "Toto je náš nejtvrdší program." "Absolutně." odpoví "Takhle dobře jsem se necítil roky."

Den na to se ozve zaklepání na dveře. Když muž otevře, spatří obrovského svalnatého chlapa. Nemá na sobě nic, pouze růžové běžecké boty a kolem krku ceduli: "Pokud tě chytím, jsi celý můj!"

Muž zhubl 30 kilo za týden

Koleska

mishelik skus piperine forte pripravok je mozne ze sa ti podari za tyzden schudnut 4kg ake tiez sa trosku hyb aspon dlhe prechadzky

lombardo1981

Martinanz, to ti to ešte nie je trápne stále odporúčať ten tvoj "doplnok na chudnutie"? Ešte aj v pri niekom, kto potrebuje pribrať?

pitr1

Martinanz
Vsak tie tabletky su na chudnutie nie co mam mat uz 20kg staci tik 60kg co mam ja chcem pribrat ne chudnut a takim tabletkam a vseliakym pripravkom neverim nic vzlom