rodičia nesuhlasia s parnterom

Príspevok v téme: rodičia nesuhlasia s parnterom
Arweena

Prosim Vas napiste mi svoj nazor.
som s mojim priateľom uz 5 rokov.počas študia v BA ho moja matka velmi neriešila, lebo nebol v dosahu:)pred pol rokom sme sa prestahovali do mojho rodneho mesta ale nebyvame s nou. Zrazu je vsetko zle. Nie je pre nu dost dobry čo sa tyka vzdelania /ja som VS a on nie/, jeho rodina zrazu nie je dosť dobra...jeho praca, proste vsetko.Ved to poznate, predstavovala si ku mne niekoho lepsieho, nejaku lepsiu partiu...neustale hadky v rodine narušili uz poriadne nas vztah, on sa o vsetkom dozvedel a hrozne mu to ublizilo..no neviem čo dalej..ma niekto podobnu skusenosť?

Arweena

Milos M
ved to poznas:)tie reci, ze matky chcu svojim detom vzdy to najlepsie...ona sa zastavit neda,proste donekonečna narazky, poznamky...mozes sa rozplakat, mozes sa "hodit o zem"..nic nepomôze...a ked ti niekto sustavne niečo vsugeruje, potom začnes aj nad tym rozmyslat...či to nahodou nie je predsa pravda a začnes pochybovat...chapes?

xyxy

Chápem, je ti to ťažko, veď aj koli zamestnaniu, aj koli tomu, že ti ten byt zohnala.Ale to ona si ťa možno tým bytom chce zlákať na svoju stranu.
Niečo rýchlo urob, lebo stratíš lásku!!!

Arweena

xyxy
no ja sa stahovat neplanujem a ani nemozem. Moja mati bola taka uzasna, ze mi zabezpečila byt:)toho sa vzdat neplanujem.tak som tak trochu aj viazana...
vzdialenost by aj tak nic neriesila...vycitky by boli vzdy a mna to hrozne trapi a ublizuje mi to.ja sa neviem na to povzniest a povedat si ze je to moj zivot..aj ked viem ze je...

Arweena

Milos M
nemyslim si, ze sa ukludni:)na vsetkom najde chyby..ja ju nijako nepresvedcim, ze je pre mna dost dobry.ona je tvrdohlava, ma svoj nazor.
Neda sa to separovat.Podla mna je to uz cele skazene..ja ho obdivujem..keby jeho matka o mne tak hovorila, asi sa s nim rozdiem, ja by som to asi neuniesla

Arweena

Milos M
to je tazko pochopitelne..proste sa s tym nechce zmierit..lenze ja som taky hlupak, napriek vsetkemu mam svoju mati rada a vzdy sa snazim vyhoviet vsetkym...asi okrem seba..som ako medzi dvoma mlynskymi kamenmi

Arweena

pre:))
no mne nevadi ze nema VS.VS nie je patent na rozum.Mysli mu to lepsie ako mne, s jeho rodinou vychadzam dobre
Keď sa ale neustale začinam zamyšlat nad tym, čo vravi mati...ma kus pravdy sice, ale človek ktory niekoho miluje, dokaze tolerovat vela veci
mira
mas pravdu, uz je to tak napoly pokazene..ved ja viem, ze to nevydrži taky napor.to by nikto nevydržal dlhu dobu a nieto este cely zivot. Mame je fuk, či ho lubim, nevie sa s tym zmierit.
xyxy
ved aj ja pri nom stojim.ale to neustale obhajovanie...uz nevladzem

:-))

myslim ze zasadna otazka je : si s nim ty sama spokojna? nevadi tebe ze nema VS? nevadi ti aku ma pracu? vychadzas z jeho rodinou?
ak ty s tym nemas ziaden problem, myslim, ze mama by to mala pochopit.
ved s nim zijes ty! aj ked viem ze sa to lahko hovori....
musis mame ukazat ze pre teba je on ten pravy a ze ho lubis....

mira

a nemozete sa odstahovat, ak mama nechce akceptovat tvoj nazor? poznam aj pary,kde im toto zasahovanie znicilo vztah, lebo nie kazdy ma taku psychicku vydrz,aby mohol zit v prostredi,kde mu stale davaju najavo,ze je zbytocny,navyse a ignoruju ho. ja som podobne zazivala v jednom vztahu zo strany jeho mamy a starsej sestry a ver mi,nemala som sil tak zit cely zivot. skoncila som to. takze porieste to,ak sa da tak,aby nepocitoval ich odmietanie a naopak,stale citil tvoju podporu.

xyxy

Moja manželka má bratranca.Jeho matka má neustále výhrady voči jeho žene,už niekoľko rokov.On však stojí pri svojej žene, aj keď ho to trápi, že má mama tieto výhrady.Tieto problémy má asi dosť párov.