rodičia nesuhlasia s parnterom

Príspevok v téme: rodičia nesuhlasia s parnterom
Arweena

Prosim Vas napiste mi svoj nazor.
som s mojim priateľom uz 5 rokov.počas študia v BA ho moja matka velmi neriešila, lebo nebol v dosahu:)pred pol rokom sme sa prestahovali do mojho rodneho mesta ale nebyvame s nou. Zrazu je vsetko zle. Nie je pre nu dost dobry čo sa tyka vzdelania /ja som VS a on nie/, jeho rodina zrazu nie je dosť dobra...jeho praca, proste vsetko.Ved to poznate, predstavovala si ku mne niekoho lepsieho, nejaku lepsiu partiu...neustale hadky v rodine narušili uz poriadne nas vztah, on sa o vsetkom dozvedel a hrozne mu to ublizilo..no neviem čo dalej..ma niekto podobnu skusenosť?

arja

Ja mam trochu z ineho sudka problem. Moj frajer nie je krestan,teda nie je pokrsteny,ale ma spravne nazory,ovela lepsie ako nejaky katolik,lenze moja rodina,mama-ta to nikdy nepochopi,ze separovat ludi (v mojom pripade podla viery)je nezmysel.Ja ho mam rada,citim,ze je dobry chalan ale boli ma,ked pocujem take reci hanlive na ludi,ktori akoze nemaju vyznanie,lebo podla niekoho,taki ludi su bez zabran....vidite ake je to tazke.

trnka

Mozno ze jej musis dat jasne najavo, ze stojis za nim. Tak aby jej bolo jasne, ze s tym nic nezmoze a ze si uz rozhodnuta. Mozno potom kapituluje, aj ked mozno nie.

damaxy

A ked sme pri VS poznam aj nezamestnanych VS aj takych ktori pracuju na TS a aktivacnych pracach.Uznavam ze mentalne rozdiely mozu vadit ale ked vam to doteraz nevadilo a rozumiete si tak vyska vzdelania nema vo vasom pripade rozdelujucu ulohu.Materialnymi darmi sa neda kupit ani laska ani vernost rodic dieta.A ked by boli nejake vyhrazky ze vratit byt asi by som banovala ze som sa narodila takym rodicom,ale ved to si nikto nevyberie.Ako moze byt mame tvojho chalana ked vidi podcenovanie svojho syna?Treba veci vidiet kazdymi ocami a potom zaujat postoj.Rodicia su tiez ludia a tak ako oni nutia teba k rozchodu s chlapcom mozes to iste spravit vo vztahu k nim.Pacilo by sa im to?

Arweena

:))
vies co je na tom vsetkom uplne najhorsie?ze sa podarilo, čo chcela...uz sa aj ja pristihnem, ako sa zamyslam nad tym, či je pre mna ten pravy a vhodny..

:-))

ja viem, je to tazke :-((
ale myslim si, ze keby nebol pre teba vhodny, prides na to aj sama a nemusi ti to niekto opakovat!!!
ale asi sa musis rozhodnut co najskor, lebo takyto tlak vam velmi nepomoze...

Arweena

:))
tak si davaj pozor.Ja som si tiez zastavala a zastavam az do krvi. Ved aj ja vravim, VS je sice pekna vec, ale...keby mi to tak aspon spolovice myslelo, ako jemu:)
ved aj ja som s nim stastna..nik mi nedal to co on..ale ked ti nieco sustavne tu radost a stastie kali...a systematicky niči...

Arweena

tinnuska
no zavidim ti...niekto ma stale v podvedomi zakorenené, ze VS je zaruka kvality:)
kazdy ma inu povahu, s tym uz nic nespravim

:-))

neuznavam, ked niekto ludi posudzuje podla toho ci maju alebo nemaju VS ..
ja studujem na VS a moj priatel nema...a dokonca pracuje manualne , ziadne uzasna praca - ale pomaly postupuje, dari sa mu a chce viac a to je pre mna dolezite! a neviem si predstavit lepsieho partnera..
a keby mi z rodiny niekto na neho nieco povedal, zastala by som sa ho a aj zastavala stale, lebo ja ho poznam a lubim a viem, ze s nim som stastna a nechcem si to pokazit...

damaxy

tak bud dospela a vyber si ak ti niekto da ultimatum neviem ci je to o laske.Skus zaujat iny uhol pohladu mam z toho pocit,ze sa motkate vsetci v jednom kruhu.Po druhe mamicka mas ma rada,len dobru zdravu poslusnu?