rodičia nesuhlasia s parnterom

Príspevok v téme: rodičia nesuhlasia s parnterom
Arweena

Prosim Vas napiste mi svoj nazor.
som s mojim priateľom uz 5 rokov.počas študia v BA ho moja matka velmi neriešila, lebo nebol v dosahu:)pred pol rokom sme sa prestahovali do mojho rodneho mesta ale nebyvame s nou. Zrazu je vsetko zle. Nie je pre nu dost dobry čo sa tyka vzdelania /ja som VS a on nie/, jeho rodina zrazu nie je dosť dobra...jeho praca, proste vsetko.Ved to poznate, predstavovala si ku mne niekoho lepsieho, nejaku lepsiu partiu...neustale hadky v rodine narušili uz poriadne nas vztah, on sa o vsetkom dozvedel a hrozne mu to ublizilo..no neviem čo dalej..ma niekto podobnu skusenosť?

Arweena

damaxy
ja to riesim uz pol roka.Ovca cela aj vlk syty by bol mozno vtedy, ked by si tu VS spravil...ale on to povazuje za zbytočne...ale to je fuk, ona si uz obraz spravila a ten je nemenny.A on sa jej po tom vsetkom do riti pchat nebude..je rad, ked ju nevidi..takze riesenie nevidim...kamarati nebudu:)

damaxy

Takze si to pekne premysli a uz sa len rozhodni najlepsie rozhodnutie je ale aj vlk syty aj ovca cela.Takze viac mysliet viac pocuvat a potom sa rozhodnut.

Arweena

trnda
ja som jej uz vsetko povedala,nič sa na tom nemeni.
ved ten moj ma uz aj o ruku chcel poziadat, ale si to rozmyslel, ked počul, ze moja mati ani na svatbu nepride:(( čo k tomu dodat...aspon som sa vykecala

trnda

Neblazni, netreba hladat dalsie dovody. Ak ho lubis a svoju buducnost spajas s nim, povedz mu to, nech citi tvoju podporu. A matke povedz, ze vies, ze chce pre teba to najlepsie a ze podla teba je to najlepsie prave on, si o tom presvedcena a ona na tom nic nezmeni.

Arweena

no moja ma o 10 viac ako ty.iste predsudky si zakorenis uz davno a mas ich v podvedomi stale...ale nie je konzervativna, je celkom moderna..

damaxy

arwena ja som raz mame povedala,ze ma nenaucila varit a ze mi to bolo tazko zacinat.Ona mi povedala ze a mna kto ucil.Ja som sa opytala a bolo ti to dobre.Ona povedala ze nie.Ja som povedala ked si vedela ze je to zle preco si to urobila aj mne.Takze co je zle mne nerobim to mojim detom.Mam 44 rokov neviem kolko tvoja mama ale aj s nazormi na svet treba rast a hlavne riadit sa svojim rozumom

Arweena

arja
no a okrem inych problemov, mame aj tento problem:)boze to je hrozne, asi sme si fakt neni sudeni...uz normalne začinam mat ten pocit

Arweena

damaxy
jeho mama o tom nevie...s tym by sa jej isto nechvalil..on dost trpi a viem, ze sa to nezmeni a nezasluzi si to.Moja mama si vytrpela v zivote tiez hrozne vela, preto je mozno uz taka...