Obhryzavanie nechtov

myroon

ahoj...ja mam podobny problem.uz som s tym aj prestal,ale potom zas zacal..da sa to potlacit dost lahko...za par dni som prestal...a lenusik ma pravdu...chalani neznasaju okusane nehty uz dievcat.jedna z najkrajsich casti tela na zene su pekne upravene ruky..

lilianna

Potri si prsty čiernym korením, alebo feferonkou. Keď sa aj pozabudneš korenie ti obhrýzanie skomplikuje. Pritom si povedz aké su tie nechty protivné.

tyhfle

ja uz od silvestra oslavujem ze si ich neobhryzam!!!a mam ich ovela krajsie, aj tvar sa mi vylepsil, ale musim si ich stale lakovat, lebo ich neznesiem mat dlhsie a nenalakovane lebo su slabe ale ma to zas nevyhody ze sa zacnu stiepit..je to ostara s tym, u mna to podla mna nebolo zo ziadnej nervozity alebo nieco psychologicke, proste len zvyk od ktoreho nie a nie odvyknut..skus to s tym lakom fakt, najlepsie nejakym tmavym lebo to ta hned odradi ked si das prsty do ust si ich obhryzat ked tam ucitis ten lak..vela zdaru prajem;)

adia

cauko,chce to pevnu vôľu, nič viac. Inak sa toho nezbavýš. Mysli na to ako hrozne to vyzerá, ked to robíš na ulici- pôsobiš nervoznym dojmom a same nechty pôsobia odpudzujúco, hlavne u ženy! Ja som si okusovala líca z vnútra 10rokov, čo je horšie po zdravotnej stránke. Už som sa niekedy pristihla AJ na ulici a vyzerala som jak debil- grimasy.. A pomohla mi len silná vôľa. Nerobím to takmer rok. Tak držím palce