Moji rodičia ma ničia

Príspevok v téme: Moji rodičia ma ničia
crazy_babenQa

Mno takže moji rodičia pripadaju na prvý pohľad že su celkom normalný..ale tak to nieje!! Oni su na mna strašne tvrdý,stále na mna kričia,nepustia ma ani do obchodu samú a proste uplne že nič mi nedovolia,,a ked aj na Pokecy alebo na Skype si píšem s jedným chlapom hned tam pridu a kukaju mi na správy :-( a ked im to nechcem ukázať hned začnu že mám frajera (čo nie je prawda) a potom na mna len kvoli tomu celý den kričia...kvoli takým sprostostiam :-( áá ja viem že ma chcu chrániť pred zlom ale kks fakt je to už hrozné čo oni robia...a ked sa aj ich spýtam že prečo ma napr..nepustite vonku trošku a povedia mi len toľko že "lebo sme tvoji rodičia" ale ved to ani nie je riešenie čo oni robia...proste nechápem ich a už mám 14 rokov takže potrebujem mať aspon trošku sukromia ..a moja otázka znie:
-akým spôsobom by som mola predsvedčiť svojich rodičov že už niesom ako malé decko?
-ako to mám robiť aby mi aspoň trošku verily?

lioness_01

a moja pekná, vreckové neni samozrejmosť... máš kde bývať, máš čo jesť, máš si čo obliecť, tak asi vedia prečo ti len tak z dobrej vôle nedajú peniaze... váž si čo máš

lioness_01

Ďalšie pubertálne rozmaznané otrasné decko, ktoré by si zaslúžilo takú dobre štipľavú po holom zadku...

moja, ty si neni doma len na okrasu, čuduj sa svete ale v domácnosti treba aj makať... rodičia makali za teba keď si bola malá, tak teraz keď už majú doma veľkú 14 ročnú slečnu, ktorá navyše sama o sebe tvrdí, že už neni malé decko, by si radi troška možno aj odpočinuli a niektoré domáce práce prenechali tebe...

mne sa páči, keď pubertálna mládež vykrikuje, že "my už nie sme deti" ale ako dospelí sa správať - to ani za svet...

isabella

aj tak nechapem na co sa stazujes? myslis, ze nikto iny nemusi v domacnosti a zahrade pomahat? ved to musi robit kazdy a rodicia nie su povinni ti z vyplaty nejaku ciastku davat, ak sa s nimi sukromne dohodnes na nejakom vreckovom tak je to vec dohody, ked chces ist von, daju ti peniaze podla vlastneho uvazenia... a dost pochybujem, ze rodicia na teba cely den kaslu a behaju si za svojimi konickami, ked ta ako pises, stihaju kontrolovat...
povedz mi... uz si nieco preto spravila sama aby si mala viac volnosti, viac dovery? asi nie, stazovat sa vie kazdy, ale zdvihni zadok a rozumne sa s rodicmi chod porozpravat, bez toho sa dalej nepohnes a ani internet ti nepomoze, pretoze oni nerobia nic protipravne

crazy_babenQa

ale akože ja musím doma pracovať,kým môj otec odíde do mesta kukať nové auta,moja matka stále sedí u susedky,ja sa musím starať o zvieratá,musím pomáhať babke v záhrade,upratovať,a ked dostanu aj víplatu tak mi ani centík nedajú,ale neide teraz o to ale že ma vôbec nevážia a ked mi aj segra zomrela stále ma byli lebo nikdy som nebola taká ako ona a proste aj teraz mi to pripominaju stále :-(

isabella

baby, tie co tu mate 19-20 viedli ste niekedy o tom debatu s rodicmi? ja sa priznam, ze vztah s mojou mamou bol ako horska draha uz od mojich 12tich, ale nie kvoli mojim vystrelkom, ale kvoli jej vystrelkom a tiez som to mala vo vselicom vesele, no napriek tomu, ze moja mama je komlikovana osoba sa mi podarilo si ziskat u nej doveru...

isabella

www.zdravie.sk
a precitaj si toto, toho chlapca rodicia nicia, to na co sa tu ty stazujes su pubertalne banality a vystrelky, tak sa zamysli nad svojim "problemom"

isabella

najprv sa nauc gramatiku... mas LEN 14, plieska s tebou puberta a evidentne si strasne vztahovacna... v 14tich bohuzial stale si male decko, bez urazky, zakial ta pustia vyjasit sa s kamoskami do 20:00 vecer tak si na tom stale dost dobre a uz tu bezala nedavno tema ohladom rodicov takze ti napisem len tolko, ak chces ich doveru, musis si ju zasluzit a to za teba nikto iny nespravi a docielis to jedine tym, ze im ukazes, ze vies aj prisnejsie pravidla dodrziavat bez reptania a postupne s nimi o tom viest debatu... necakaj, ze ti daju uplne volnu ruku uz teraz, to sa este roky nacakas, no doveru si musis budovat, to zo dna na den nepojde...

fgfdhth

Bud rada ze su takí vedia preco to roobia...... Ja mam pomaly 20 a ver ze doma mam nieco podobne aj ked mam tolko rokov. Ale co uz , vdaka nim som sa vyhla mnohym zlym situaciam .
p.s.... tvoja gramatika ma dost irituje, nic v zlom .....