Som gay a páči sa mi niekto. Ako máme spolu začať?

Príspevok v téme: Som gay a páči sa mi niekto. Ako máme spolu začať?
Martin852258

Zdravím, Pls poraďte, mám problém, neviem ako zbaliť kamarátov.
Mám 15 rokov a som gay. V triede sa mi páčia dvaja chalani, len neviem ako im to mám dať najavo. Či oni sú gayi neviem, ale asi nie,, neviem. V triede sa stále bavia so spoluziackami sediacimi v lavici pred nimi, no vyzerajú že sú na chalanov, no ale ja by som im to aj tak rád povedal. Strašne sa bojím, čo si pomyslia, že nech to nerozkriknu všetkým. Neviem ako by som mal s ními začať konverzáciu vôbec, či ako to začať vôbec.
Pls poraďte
vopred ďakujem za odpovede

james

Neviem ci som gay ale chcel by som skusit sex s chalanom aby som ho vyfajcil a on my strcil penis do riti a ptm s vystriekal na mna nwm chcel by som mat tuto skusenost

james

Neviem ci som gay ale chcel by som skusit sex s chalanom aby som ho vyfajcil a on my strcil penis do riti a ptm s vystriekal na mna nwm chcel by som mat tuto skusenost

Jednorazovo

Počin 22 n či jak sa volas ty co niesi gay ale bráno chce mať s tebou sex
Len mu povedz aby šiel na pokec a napisal mi ja ho uspokojil a normálne mu povedz že niesi gay na pokeci sa volám Tdkdk

22e

Ahojte, je mi 14 som gay a vopred sa ospravedlňujem za gramatické chyby.raz sme s spoluziakomi isly na branne nasli smesi pekne miesto a tomaš sa vyzliekol a zacal si honit penis a ten 2 spoluziak mu zacal fetovat penis a potom aj mne prave som jedol ked mi zobral destiatu odkusol z nej s potom mu ju vratil a povedal
Ze ci viem coje penis a ja ze hej a tak mi rozpol rozporok dal mi ruku na penis a hladkal hral sa snim ked zrazu mi dal dole aj tricko aj
Oni si daly aj spodne pradlo. Potom si penis davaly do riti povedali mi ze mam to skusit a ja ze nie no tak mi chytil penis a zacal mi ho fetovat.raz ma pozval ten 2 spoluziak (cize brano ) na dovolenku a tam furt ma chytal a daval mi pusu
Potom sme sli sa sprchovat a le iba jedna sprcha bola volna tak mi tam vosiel a ja ze chod prec on ze nie ked sme sa dohodly ze nic nebudeme robit (cize sex) lebo on je domna. Mi dal dole plavky a zacal mi olizovat pot a penis moj pot mu strasne chutil tak mi povedal abi som to skúsil, tak sa mi hral s gulmamy a povedal abi som si hlahol na zem a zacal sa namne honit ( to mi povedal ked som sa ho pytal ze co robi a on ze honit sa natebe ) a este mi povedal a bi som sa otocil a dal mi penis doriti a ja som nic nechcel robit ale pn hej lebo sa mu paci moj penis no ale ja nechcem mat snim nic tak mi pls poradte ako mu to mam povedat

rasto212

Fakt to o sebe neroztrubuj po triede. Mal som spolužiaka na strednej, ktorý sa nejako spitý preriekol o tom, že je gay a potom si vytrpel kadejaké vtipné poznámky smerom na neho :) Bol jediný, ktorý to vedel aj o mne a našťastie to nikomu nevykecal, to som bol rád...Ale zas môžu byť aj tí dvaja teplí, nakoľko nás na strednej bolo 14 chalanov a teraz, asi 5 rokov po strednej - sme 4 čo kukáme po chalanoch :)

matus_sp

Ahojj volam sa Matus mam len petnast rokov velmy sa mi pacia muži ale nwm ako im to dat na javo v triede mam kamaratou sktorymi si chodievam honit ony vobec netusia ze som gay tak by som chcel aby to vedeli a dali by mi svojj penis olizat mam bratanca ktory sa vola Roman je velmi pekny ale on si ma vobec nevsima, ja si ho stale vsimam raz ked som mal asi tak 13 rokov tak sa predomna vizliekol a takoj som vedel ze som gay rovno sa mi zapacil ajj jeho trenirki od toho dna som sa donho zalubil stale nanho myslim stale si zelam aby som ho mohol pobozkat a zvisit mu hormony stale cakam na spravny cas kedy pride tak ro nieviem tak mi prosim pomozte a napiste mi na pokec matus_sp Dovidenia

homo

Gaťo, to, čo píšeš že robíš nie je správne ani dobré. Lebo to, čo cítiš k Davidovi nie je láska, ale nezriadená sexuálna žiadostivosť. On ťa vzrušuje a preto ho chceš, aby si uspokojil svoje chúťky. Človek má však svoju dôstojnosť, treba k nemu pristupovať s úctou a láskou a nie ho zredukovať len na predmet svojho sexuálneho uspokojenia. Takýmito predstavami a chúťkami (vyfajčiť, lízať, fetovať) ponižuješ aj seba aj jeho.

Myslíš si, že je normálne, že nejakému chalanovi kradneš a fetuješ spodné prádlo? To je úchylka a treba ju liečiť.

Neviem, čo v tvojej minulosti spôsobilo, že cítiš sexuálnu príťažlivosť k chlapcom. Možno to bolo sexuálne zneužitie, možno si to sám začal v sebe rozvíjať, možno je za tým negatívny vplyv rodiny, výchovy atď. Ale ako gay si sa nenarodil. Ak nechceš byť nešťastný, mal by si také správanie stopnúť, pretože môže prerásť do závislosti. Ak to nedokážeš, treba vyhľadať pomoc psychológa/psychiatra. Je smutné, že ako 14-ročný myslíš na takéto veci. V takom veku by si mal mať hlavu plnú čistých kamarátstiev, záľub, školy a nie nečistých myšlienok a túžob. Stále je čas zmeniť to.

Nemáš pocit, že žiješ v bahne? Necítiš niekde tam vnútri výčitky svedomia, že nerobíš dobre? Necítil si to aspoň na začiatku, kým si to v sebe nepotlačil? Odpovedz si sám a úprimne ...

Gaťo

Ahojte, je mi 14 som gay a vopred sa ospravedlňujem za gramatické chyby. Viete bol by som veľmi rád keby mi niekto poradil. Paci sa mi jeden chalan z triedy a v posledných dňoch mam nutkanie sa k nemu stále viac približovať . Všetko to začalo 3 týždne pred školou v prírode no ako začať okrem toho ze mam chuť fajčiť penis som aj "foot fetišom" na matike a slovenčine sedím za ním a vždy pozorujem jeho nádherne chodidla spočiatku to ani nevedel ale po nejakom čase ma začal potajomky pozorovať ked som mu ich obdivoval. Neschval som nehal upriameny zrak na jeho chodidla práve ked sa pozeral jeho reakcia bola ze mi ich este "viac ukázal" ked sme prišli do školy prírody po každom dni som mu potajomky lízal a fetoval spodné prádlo pravdepodobne to vedel lebo raz večer ked sme s dievčatami hrali fľašu prišiel pri mna (boli sme na posteli) jedno chodidlo mi dal na úroveň mojej hlavy asi aby som mohol potajomky fetovat a druhov sa ma dotýkal stehna . Co je podstatne a nepovedal som je ze moc sa spolu nerozprávame a otomto uz vôbec nie ale kamaráti sme aj dakedy ideme spolu von napr pri tejto príhode pri flaši bol taktiež úplne ticho a hral sa na mobile. Deň nato sme taktiež večer boli v spoločenskej miestnosti pri mne sedel jeden kamarát a David (čiže on) bol hneď za tým kamarátom.zrazu ten kamarát vstal a odišiel (asi wc) David si presadol kumne a svojov chlpatov nohou (je trochu cely chlpatý ale taky sa mi páci) sa omna oprel a začal mi niečo hovoriť a smial sa namna.zas o deň nato som mu zas zobral z jeho izby spodné prádlo a v mojej(bol som zamknutý v sprche) som ho fetoval( zapamätal som si ako boli jeho veci uložené) no ked tu zrazu David kričí moje meno ozvem sa zo sprchy(voda tečie)"co je???" A on ze "ale nic ked si v sprche" ked som sa mu pokúšal vrátiť spodné prádlo všimol som si ze boli jeho veci poprehadzovane tak som ich vrátil a išiel za ním a opýtal "nechápem preco si ma volal" a on ze "lebo si nikde nebol" hneď som vedel ze táto odpoved je klamstvo David šiel do izby a hneď aj vyšiel potom prišiel pri mna pekne sa usmial a povedal "dobre ty" po tomto som presvedčený ze chce aby som mu spravil sexuálnu službičku ako to mam snim začať alebo mam vôbec to začať? Prosím chcem radu