Som gay a páči sa mi niekto. Ako máme spolu začať?

Príspevok v téme: Som gay a páči sa mi niekto. Ako máme spolu začať?
Martin852258

Zdravím, Pls poraďte, mám problém, neviem ako zbaliť kamarátov.
Mám 15 rokov a som gay. V triede sa mi páčia dvaja chalani, len neviem ako im to mám dať najavo. Či oni sú gayi neviem, ale asi nie,, neviem. V triede sa stále bavia so spoluziackami sediacimi v lavici pred nimi, no vyzerajú že sú na chalanov, no ale ja by som im to aj tak rád povedal. Strašne sa bojím, čo si pomyslia, že nech to nerozkriknu všetkým. Neviem ako by som mal s ními začať konverzáciu vôbec, či ako to začať vôbec.
Pls poraďte
vopred ďakujem za odpovede

dobra vila

Uch... ked si fakt gay, tak pre vlastne dobro nebal nikoho z vlastnej triedy! Pretoze ste pubertiaci a ak nechces, aby sa ti v triede kazdy smial, doberali si ta, buzerovali, nepustali s tebou do reci, sikanovali a hocico...usetri si toto! Bol by to pre nich hit, niektori takto mladi ludia este nevedia zaujat zdravy postoj k takejto situacii.
Druha vec je ze mas 15, si si isty, ze si gay??? Mozno ani nie, takze sa nesnaz pre teraz strapnit s balenim chalanov, ked nim neskor nebudes - bolo by to vtipne :).
Ak si gay, aj tak pockaj, ved mas iba 15, co chces... a aj ostatni gayovia sa nejako zoznamili, takze budes mat na to sance isto aj ty...
Ale pouvazujes, ci je tomu fakt tak.

kvietok23

podla mna u 15 rocneho chalana predpokladam, ze chodis na strednu, tak chalani z triedy su najnevhodnejsi objekt...skus hladat inde...

Martin852258

To ja viem. Myslím, že niekde, kde budeme sami by som mohol s ním začať konverzovať. Len neviete poradiť čo a ako???