Som gay a páči sa mi niekto. Ako máme spolu začať?

Príspevok v téme: Som gay a páči sa mi niekto. Ako máme spolu začať?
Martin852258

Zdravím, Pls poraďte, mám problém, neviem ako zbaliť kamarátov.
Mám 15 rokov a som gay. V triede sa mi páčia dvaja chalani, len neviem ako im to mám dať najavo. Či oni sú gayi neviem, ale asi nie,, neviem. V triede sa stále bavia so spoluziackami sediacimi v lavici pred nimi, no vyzerajú že sú na chalanov, no ale ja by som im to aj tak rád povedal. Strašne sa bojím, čo si pomyslia, že nech to nerozkriknu všetkým. Neviem ako by som mal s ními začať konverzáciu vôbec, či ako to začať vôbec.
Pls poraďte
vopred ďakujem za odpovede

Yong

radšej sa ich to opýtaj na twitteri alebo na facebooku , ale tak aby to nevyzeralo, že si aj gay , lebo oni by ťa mohli vysmiať.... ked tak začni pokecom , je tam miestnosť G&BI ;D

lenoska

na strednej som mala dobreho kamarata, bol gay. dal to hned vsetkym vediet, ked si bol isty a decka to brali normalne (a to sme boli na prevazne chlapcenskej skole).

v 15 rokoch sa zacina uz skoro kazdy obzerat po druhej osobke. ale maju pravdu, ze je lepsie si najst niekoho cez net, najprv na kamaratstvo a casom az viac.

AmartinkA

nie zeby bolo nieco zle na tom, ze si gay, ale cim menej ludi to o tebe bude vediet, tym lepsie. Naozaj. Deti byvaju velmi krute a chalani, ktori sa ti pacia nemusia byt vobec gayovia, no ked im prezradis svoje city, mozu ti urobit peklo na zemi. A hlavne, ja osobne by som ti v 15 rokoch neradila naberat ziadne sexualne skusenosti, pretoze si mozes privodit velke zdravotne problemy. Pochybujem, ze poznas gayov vo svojom meste a ked sa zapleties s niekym, nikdy nebudes naistom, ci ten clovek nie je promiskuitny. Pohlavne choroby si nevyberaju, ci si gay, alebo hetero, "sadnu" na hoci koho. Skus sa skor prirodzene zoznamit s niekym, kto je rovnako gay, spoznavajte sa, aby si si bol naistom

Mike3284

Ja by som ti poradil aby si im to nehovoril vobec.. Ak nie su gayiovia co podla mna urcite nie su vysmeju ta a cele 4 roky budes v triede na posmech... takze skus hladat niekde inde.. Napriklad na pokeci v G&BI tam je takych ludi plno...

lienocka2

Väčšina chalanov v tvojom veku sa správajú ešte veľmi detinsky. Je malá pravdepodonosť, že sú gayovia a je dosť možné, že keď sa to dozvedia, ty sa budeš len trápiť. Poradila by som ti, aby si sa začal stretávať s chalanmi aj mimo triedy ale ešte lepšie by bolo možno pár rokov počkať.

pedro3354

Mam 16 a som gay paci sa mi jeden chalan z triedy. Ideme na lyžiarsky a ja som na izbe len s nim. Neviem či je na chalanov a tak chcem poradiť ako mu to povedať.

pedro3354

Mam 16 a pci sa mi jeden chalan z triedy. Ideme na lyžiarsky a ja som na izbe len s nim. Neviem či je na chalanov a tak chcem poradiť ako mu to povedať.