Som gay a páči sa mi niekto. Ako máme spolu začať?

Príspevok v téme: Som gay a páči sa mi niekto. Ako máme spolu začať?
Martin852258

Zdravím, Pls poraďte, mám problém, neviem ako zbaliť kamarátov.
Mám 15 rokov a som gay. V triede sa mi páčia dvaja chalani, len neviem ako im to mám dať najavo. Či oni sú gayi neviem, ale asi nie,, neviem. V triede sa stále bavia so spoluziackami sediacimi v lavici pred nimi, no vyzerajú že sú na chalanov, no ale ja by som im to aj tak rád povedal. Strašne sa bojím, čo si pomyslia, že nech to nerozkriknu všetkým. Neviem ako by som mal s ními začať konverzáciu vôbec, či ako to začať vôbec.
Pls poraďte
vopred ďakujem za odpovede

0940148850

Ahojte mam 19 rokov a som gay rad bi som to skusil s nieakym pekny chalanom skusenost uz mam takze ak bi mal niekto zaujem nevahajte mi pisat sms alebo volat len Košice a poprosim minimalne môj vek najradšej bi som to chcel s chlalanom ktory ma od 18 do 23 rokov starši nie Dakujem PS LEN KOŠICE

3456

Ahojte som gay a chcem to skusit s niakym peknym chlapcom mam 19 rokov a som z Košic
Ak bi mal niekto zaujem pište mi prosim na email
Ďakujem

Realy Funny

Čaute, je mi 14 a mám vsťah s jednou babou no...niesom si uplne istý ehm....tak by som to chcel vyskúšať aj s chalanom, je mi 14 a bývam v okolí BB ak by niekto v mojom veku alebo starší mal záujem tak napíšte na skyke: Realy Funny