únava

pišta

Dámy, je čas, kedy prestáva účinkovať mrkvová šťava a je tu nefalšovaná únava.
Bolo mi potešením...:-)))
Dobrú noc!

syma

to je pravda, vieš v práci nikto na teba každých päť minút nekričí maaaaaamiiiiii, a mne je tiež v práci dobre, niekedy zhon ale kde nie je, ja som bola doma šesť rokov a niekedy to bolo veľmi deprimujúce, hlavne keď som bola pol roka s deťmi sama ufff

igris

ja som to myslela tak ze ked budeme v pohode tak nebude praca/ peniazky a nic ine nam neostane len tie kozy a zahrada :). Aj ked ja sa do roboty zacinam tesit, minule mi jedna mamina na ihrisku povedala ze si v praci tak dobre oddychne :))) a potom vraj materska DOVOLENKA

syma

Igris, ja nebývam na dedine a nemám kozy, veď len treba aby sme skúsili skombinovať jedno z druhým, ani prechádzky v lese alebo v parku nie sú na zahodenie a potom šup na zdravú výživu :)

pišta

Na dedine sa dosť pestuje zeleniny. Ale často skončí naozaj pri kozách, ktoré ju s chuťoui schrúmajú alebo v hrnci, kde sa uvarí.
Kto býva častejšie unavení, kozy alebo ľudia? :))

igris

Pista,tu pohodu ale ziskam len na tej dedine s tymi kozami a pestovanim zeleniny, lebo inac nebudeme ma t co jest, ze by ten Walker mal pravdu ? :))

pišta

Syma, s tým strojom, tak to je fajn napísané.
Poznám, poznám.
Do stroja treda pohonné hmoty, stroj treba čistiť zvnútra, zvonku, dávať pozor na lak, kecnúť po prstoch, keď sa doňho babre nekompetentný, opravovať, udržiavať neustále v chode.
A stroj ide, ide, ide... a človek vlastne niekedy ani nevie, kam...:(
A či je to stále len ku tanieru zeleninou?.:-)
Nuž nie, súhlasím.
Pohodička, to je ono, čo nám často chýba...

maja

dudulo v prvom rade si daj urobiť preventívku- krvné testy, aby si vylúčil organické ochorenie. Ked budeš fit, skús zmeniť stravovanie, spôsob života a pod. Je toho veľa, čo by mohlo spôsobovať tvoju únavu. Nepíšeš nič konkretne.pa