Bulímia,anorexia

minetka

Mne už robili aj gastro, ked som mala helikobaktera, a lekár povedal, že mám ukážkovú sliznicu žalúdka:-)) Dokonca ani s tou hadičkou som nemala ani najmenšie problémy, vôbec ma nenapínalo..normálne sa čudoval...asi som mu mala povedať, že mňa napína,iba ked sama chcem:-)
Ale máš pravdu, EKG mi nerobili už stráááášne dávno...ale niekedy cítim, že mi srdce bije prudko,alebo príliš pomaly...a nepravidelne:-(
Timka, tiež obdivujem, že ti stačia jablká...

timka

ale ja cez week alebo dovolenku zacnem rano normalen a nezastavim sa cely den. takze u mna nezabera to klasicke ked pravidelne vyvazene jest, nemas zachvaty chladu. ja proste dojdem domov a pavlov reflex sa spusta - slintam uz ked odomykam byt.

Arweena

minetka ved aj ja si davam preventivky a na nič sa nedoslo..lenze robia ti pri preventivkach EKG?ani gasto vyšetrenia sa nerobia..vela veci z krvi nezistis

Arweena

neviem cim to bude, ale ja tiez mimo domu mam respekt pred jedlom. v praci som tiez jedla len jablko a jogurt, co som si vzala z domu..a aby sa na mna kolegovia divne nedivali, chodila som sem-tam s nimi na obed..ale ked som prisla domov, show sa začala:(

minetka

Timka, myslím, že keby si jedla normálne v priebehu celého dňa, doma by si nerobila také nájazdy...hmm?
Arwee, ja neviem, občas si dávam robiť preventívne vyšetrenia,a zatiaľ bolo všetko v poriadku...nie aby som tomu bola rada a prestala s tým,k ým je to OK,ale riskujem, že sa niečo v mojom organizme "dobabre",a dopadne to zle..

timka

ja mam tie jablka ako olovranty. a takto sa stravujem uz dlho. v robote dieta doma hody. preto som mala asi aj 80 kg este pred rokom

Arweena

minet ved ani ja som sa nejako nezamyslala nad dôsledkami, ale to mnohoročne vracanie sa musi v tele niekde odrazit..bojim sa toho ako čerta..a nemocnic este viac. Mozno tento strach mi trocha pomôze s tym seknut alebo to aspon obmedzit na minimum

Arweena

timi nikdy mi nerobili testy na ziadne alergie..ale oči ma štipali, lebo som vcera bulila:)asi nemam ziadne alergie, mam zajaca a to by som stale smoklila
no byt na jablkach do večera nie je bohvie čo..nemôzes si k tomu este niečo kupit?lebo prides domkov a zle to dopadne..