Bulímia,anorexia

zuju

elle si zlata, som dnes velmi unavena a chystam sa k nasim, a pribrala som, najradsej by som ostala doma a revala, ale musim

elle

Zuju prosim ta neber tieto veci ohladom Andreja a tohto fora tak vazne, urcite je plno hodnotnejsích a zaujimavejsích veci v tvojom zivote ktorym by si sa mala venovat. Toto ber iba ako nejake spestrenie, doplnkovu aktivitu....

m.

Ahoj, zuju, chapem ze ti nie je do reci, mas na to mnoho dovodov, potrebujes teraz asi hlavne klud. Len by som chcel trochu poopravit tvoj nazor voci Andrejovi. Myslim,ze ak su tu ludia, ktori sa snazia pomoct veci, tak Andrej je urcite jednym z nich. Som plne presvedceny, ze nie si obetou, na ktorej Andrej "sedi", ako si to napisala; nema na to dovod, osobne ta urcite ani nepozna. On ma svoju pracu a vykonava si ju poctivo. Keby vsak diskusie nabrali chaoticky trend, toto forum by zakratko stratilo svoju existenciu. Na druhej strane, nie je mozne byt pri jednej teme 24 hodin denne a dokladne analyzovat kazdu reakciu. Objektivnost je vyborna vec ale pri tolkej navstevnosti portalu je velmi obtiazne ju na 100% dosiahnut. A mali by sme byt za naseho admina vdacny, pretoze som presvedceny, ze on robi na tomto fore pre tuto objektivnost viac nez dost.
Zuju, snazim sa citat temy s ppp, kolko sa mi da, takze "vidim", cim prechadzate a bol by som velmi rad, keby ste v tom dosiahli vitazstvo. To vam tu vsetkym z duse prajem...

linia

Stranky -odkaz odstránený- specialne forum na tuto temu. A hlavne su tam ludia, ktori si uz svoje odskakali, takze vedia nielen teoretizovat...