Bulímia,anorexia

zuju

alti ja uz dlhe tyzdne nemam z nicoho radost a este nikdy som tak casto neplakala nebrala tolko liekov, len o tom nehovorim

zuju

Andrej si zasadol na mna, kazda jeho sprava bola o mne, a nechcem sa k nemu vracat a ja nic nerozdycham, retoze ja sa len tvarim niekolko tyzdnov ze je vsetko fajn, ale vobec nie je

zuju

preco teraz na mna nekricite, ze tu len rozvraciam forum, preco ma teraz Andrej nemaze? Ja som vam chcela pomoct, ked sebe neviem, ale nemam to zmysel, zbohom

alti

To si sa ako presvedcila? Ja totiz signal "nevyzdravies" v nicom nevidim. Poviem Ti moj nazor: cely problem zacal v tej velkej hadke. Menenie nicku sa da pochopit, mala si zrejme pocit, ze Ta nebudu inak brat do rozhovoru. Mate z toho vsetky poucenie. Ale tych hadok clovek v zivote musi predychat ajajaj.

igris

a co ma vyznam, kazdy z nas si takuto formulku povie a ver tomu , ze to v tom okamihu mysli smrtelne vazne, ale ked to prejde tak zisti ze slniecko pekne svieti, ludia sa vedia milo usmievat, deti sa predsa aj ked pomalsie /tie tvoje maju na to narok/ nieco naucia.....