Bulímia,anorexia

zuju

vies mi poradit ja totiz cvicim ljem uz aj zeleninu a ovocie a nic, a do anorexie, do zvracania, nejedneia vylievania jedla do zachoda ist nechcem, ano vadi mi 78 cm v pase mam totiz 97 cm v bokoch a vyzerm jak...

elle

Miska, zhod aj ty tu bundu, obuj si tenisky a chod von sa prejst, alebo si zabehat. Kasli na ludi okolo seba ci sa na teba pozeraju alebo nie....

elle

Zuju, ked nechces tie centimetre tak sa ich zbav.....ked len na tom stoji tvoje stastie, tak s tym nieco rob. Da sa to a nepis mi ze nie....

misha

....Čím je vonku krajšie, tým mi je psychicky horšie:-(...Ľudia zhadzujú bundy.....a ja si priberám:-(...ach yo:-(...

elle

Ja mam tiez ppp a nevsimam si uz moc kila navyse, snazim sa byt stastna, aj ked niekedy nasilu, ale pomaha to. Nepremarnim predsa cely zivot depresiamy koly ppp. Musis byt silna Zuju, inac pojdes dole :-(

elle

Zuju, hadam by si nerevala koli tomu, ze si pribrala par kil.... Ved to sa da krasne odstranit, sice to chvilu trva..

elle

Aj ty? Ja som tiez pribrala 4 kila :-(( Musím s tym nieco robit, zacinam uz dnes..... pretoze vcera som si kupila krasne dzínsy a chcem si ich bez problemov zapnut, aby neodletel gombik :-))