Bulímia,anorexia

Arweena

bola aj nebola:)dnes mam hrozne depky, ale nie s jedla ani s vahy..zo vztahov v nasej rodine..
Asi tušim kto si, ale mas inu prezyvku, ze?:)

misha

Práve som prišla z 2h prechádzky (po 3dňoch som išla medzi ľudí)...vonku je tak kráááááásne...a v mojom vnútri tak strašne smutno:-(........

m.

Dufam, ze ti to, zuju, bude stacit. Ved nechcime, aby nam za kazdu nasu krivdicku posielal admin list s ospravedlnenim alebo oddovodnenim spravnosti konania. Pochopme, ze tu ma inu pracu..
A ako sa mas ty, zuju? Vcera si mala tazky den.

Andrej

Ahoj zuju. :)
Som rad, ze si sa vratila. Proti tebe osobne nic nemam. Ty ked chces kludne maj nieco proti mne... ak ti to pomoze...
Ako si si iste vsimla na tomto fore pribuda ludi ako maku. Posledne mesiace to bolo viac ako 50.000 ludi. Kazdy ma svoju pravdu a svoje trapenie... inak by sem nechodili.
.
MOja uloha je udrzat forum v ramcoch, ktore sa nam ako tvorcom pozdavaju ako vhodne. To samozrejme ma za nasledok, ze su ludia, ktorym sa tieto pravidla nepacia. Ale vyhovet vsetkym nejde. Sorry.
.
Ak mas pocit, ze na tebe sedim tak maly comment... pred par dnami si sa stazovala, ze ta napadali nejake osoby, na ktore som tiez upozornil, ze tu vystupuju pod viacerymi nickami. Kedze v tom po upozorneni neprestali, NEMAJU SEM PRISTUP DODNES! Ty ano. Vcera si vsak ty urobila to iste, vystupovala si pod viacerymi nickami. Nuz som po upozorneniach zakrocil i napriek tomu, ze sa snazis pomahat. Pristup si sem mala zastaveny tak na 15 minut.
.
Samozrejme nemam sancu prechadzat vsetky temy a hladat kde sa deju krivdy. Sledujem temy priebezne a mam svoje TOP kde zasahujem najcastejsie. Bulimia anorexia je urcite medzi nimi.
.
Ak ta ukludni, TEMA ci je masturbacia hriech sa tu neohreje NIKDY (zatial) viac ako do jej odhalenia.

misha

elle, ja už von nechodím, musela by som ísť kanálmi...Pred pol hodinou som docvičila na rotopede, osprchovala som sa, umyla vlasy...Ale najradšej by som nebola...Aspoň vy majte pekný dník...Idem si upratovať izbu, poutierať prach.