Bielkovinova dieta?

indexka

Keby som to tak celkovo mala zhrnúť tak ani nie...asi iba počas prvých dní pokým sa mi telo nedostalo do ketózy. Nebolo to však nič strašné, pretože som jedla 5x denne :) išlo tam skôr iba o zvyk

indexka

Áno, objednala som si komplet balíček na 3 týždňovú starostlivosť, pretože to vyšlo výhodnejšie akoby som si to mala objednávať samostatne. Tiež som sa bála ako to bude chutiť, ale bola som naozaj milo prekvapená. Mne osobne najviac chutila táto kokosová krupičná kaša ketofit.sk

3Zuzu3

Aj stravu si si odtial objednavala? Pytam sa hlavne preto, lebo ma zaujima ci to dobre chuti, parkrat som si uz totiz objednala z inych stranok a teda bohvieako to nechutilo...potom som to musela predavat

indexka

Ahoj, určite to nie je nezdravé pokiaľ to nedržíš dlhšie ako 3 týždne a máš správne zastúpenie živín a vitamínov. Ak si nevieš dať rady sama, tak ja osobne ti odporúčam pozrieť na ketofit.sk ja som tam našla kopu receptov a niekoľkokrát som využila aj ich online výživového poradcu :)

Jane82

Schudli sme cez tuto dietu aj s kamoskou. Ja cca 15kg ona trochu menej. Nemali sme ziadne problemi a ked tak sme volali do centra. Treba si dat pozor aj na uz celkom zname diety ako je Zenea. Cena je tam velmi vysoka a pritom maju to iste ako mdiet a tam su aj balicky.

KajoP

Uz som cez tuto dietu redukoval 2x. je to ok. Rizika tam ale sú. Preto je lepsie nechat ci urobit vysetrenie v niektorom centre kde je lekar. Mne pomohol MUDr. Kozar. Myslim ze pri tejto diete je dolezita aj chut vyrobkou. Tie z CR a Finska su otrasne. Belgicke, Francuzske a Kanadske su ok. Staci hladat.

dr.spy

ked som bola zdravá a stíhla som jedla maso za dvoch zeleninu za troch a obocie za jedného a bola som uplne chudá a nikdy hladná.Len teraz som začala so sportom aschodami a touto metodou ale s tým že nevylučovat ani iné doležité veci ako uhohydráty zo sosovice a veru aj chlieb treba jest ale v malom množstve aby sa to nevypomstilo.Dufam do buduceho leta ak sa mi stav nevrtái nadobudnem predošlý rozmer aspon priblížim sa k nemu.
Ale skor len zvýšit príjem bielkovin a znižit uhlohydráty terda cestovny pečivo, lebo všetko trebaq jest to je moj názor, teda zlatá stredná cesta.Viem že to dokážem lebo doteraz som bola akoby takmer 5 rokov opitá všetko mi padlo velmi tažko.