Bielkovinova dieta?

marko_32

MYslím že všetko čo si potrebuješ prečítať o tejto diéte nájdeš aj tu :)
www.tabletky-na-chudnutie.sk snáď ti to pomôže.
Tak či tak, ako sa tu aj spomína, žiadne rýchle chudnutie nie je zdravé...

Fleur-de-lis

pokiaľ viem, tak bielkoviny sú ok, pokiaľ sa jedia s dostatočným množstvom tukov. Je známi aj tzv. zajačí hlad (rabbit starvation), kedy jedli veľa chudého králičieho mäsa, čo viedlo k zdravotným problémom.

Aj paleo sa od svojich počiatkov už v tomto smere mierne zmenilo, a neodporúčajú ako na začiatku veľa chudého mäsa.

S čistými bielkovinami to netreba preháňať a hlavne nie dlhodobo.

Zo zdravých tukov (živočíšny, kokos, maslo, olivový olej, avokádo) sa, pokiaľ viem, nepriberá a nespôsobujú zdravotné problémy ak sa nekonzumujú naraz s väčším množstvom sacharidov. Takže bielkoviny+tuky+zelenina dobrá a zdravá kombinácia.

Rusalka75

keď som ja patrala o nejakom vyskume a výsledkoch v tomto type diét našla som to len u MUDr. Kozára, www.mdiet.sk . Myslím že je to vhodná metóda a jej základy sú obsiahnuté aj vo viac popísanej Dukanovej a paleo diéte.

kilecko

Ja som si dala teraz na 3 dní dukanovu od dnes som si dala už ráno aj ovocie mandarinku ale ináč jem len bielkoviny a od zajtra si pridám zeleninu úbytok váhy 2 kg tak som sa z váhou konečne pohla ,dúfam že to dotiahnem do úspešného konca

Veeronikaa

musim dat indexke za pravdu tiez som drzala tuto ketonovu dietu a schudla som dost vela. Podla mna je setrnejsia a zdravsia ako klasicka drasticka dieta