Kyselina listova

Romanka25

Bola som v lekírni tam mi odporucila femibion800 ze to obsahuje nejaku latku čo lepšie strebáva tú kyselinu listovu ci take nieco hoci neviem co to je zobrala som to ked ze mamcka za mnou mi tiez hovorila nech si radsej vezmen ten :)

stastna125

ak chces len kyselinu listovu tak sa dá kupit v lekárni ale su aj také vitaminy ktoré sa možu užívat pri plánovaní tehotenstava užívaju sa už pred samotnym tehotenstvom a obsahuju vitaminy ktore v tehotenstve zena potrebuje pre spravny vývin, treba sa opýtať v lekárni :)

Shayleen

Viki no ja som žiadne nenašla tak ukáž daj sem link ktorý máš na mysli lebo ja som sa doteraz stretla s kyselinou listovú iba vo forme tbl

[zruseny35]

Najviac prirodzenej kyseliny listovej je v jahodách..potom v rukole,brokolici (tu vsak treba vedieť pripraviť-ako cestoviny ,do vriacej vody ,max.15min, ma byt chrumkava-stonka hlávok sa dá konzumovat surová)
Je zima,dovozove ovocie a zelenina su slabe ako zdroj ,navyse plne chemie,aby vydržali prevoz.
Ak nechceš surove zdroje,skus v lekárni .Volá sa aj "vitamín B-9",alebo si kupiť droždie "zlisované" do toboliek .

Romanka25

Prosim poradte mi vitaminy kde je dost kyseliny listovej ale obsahuje aj potrebne vitaminy pre tehotne chceme zacat pracovat na bábätku