Poďme sa zasmiať

B.

Pán doktor, čo mám robiť, aby som sa uzdravil? Doktor na to: každý deň si na to miesto prikladajte jednu lopatku hliny. A pomôže? Nie, ale aspoň si zvyknete:D

B.

Keď som bol mladší a chodil som na základku, tak sme išli na Dukľu na tzv. povinný výlet. Môjmu spolužiakovi trebalo močiť už od samého začiatku výletu. Ja som mu stále hovoril, aby to vydržal. Keď sme boli na Dukli, tak som mu povedal, aby sa vymočil na lietadlo, ale on to nechcel. Tak s tým plným mechúrom vydržal aj cestu späť. Keď sme vystúpili z autobusu, tak mne to nedalo a predsa, škoda nevyužiť takú príležitosť. Keď sme prechádzali okolo cukrárstva, tak som ho začal rozosmievať, aby sa pomočil. On nie a nie. Ale zrazu zastal, trochu roztiahol nohy a potom bolo vidieť už len teplú paru ako stúpa nahor:D

B.

Keď som mal cca. 20 rokov, tak som viezol svojho bratranca, ktorý je o rok starší odo mňa na horskom bicykli asi 10 km. Potom som sa stretol s otcom a jemu sa akosi nechcelo ísť pešo na autobusovú zastávku, preto som mu povedal, nech ide na tú zástavku na mojom bicykli a nech vezme aj bratranca. Jemu to bolo divné, ale mne to za tú srandu stálo. Predstavte si dvoch dospelých ľudí, ktorí sa vezú na jednom horskom bicykli a ten, ktorý je vpredu zakrýva výhľad tomu, čo je vzadu. Sranda to bola fakt riadna, len bicykel sa stal odvtedy nepoužiteľný. Kto vie prečo?!:D

B.

Asi ho zjedla, nevieme, ale boj v tej záhradke musel byť riadny, keď aj fúrik bol hore "nohami", liečivá rastlinka takmer zničená, sklo na skleníku rozbité. Musela ho asi naháňať. Jedno je isté, zostalo po ňom len pár chĺpkov na klietke, v ktorej bol. Kto by predpokladal, že 80-kilová dobermanka preskočí 2,5 m plot a k tomu ešte aj ostnatý?! Ten bordel, ktorý tam zostal, skôr pripomína boj silného psa s medveďom ako zo zajacom:) Podľa mňa s ním veľa práce nemala, predpokladám, tak na dva hlty.

dobra vila

No, ja som si precitala iba par prvych prispevkov, az bude viac casu, precitam vsetky :)).
Alusinka - ty mas vazne bombove prihody :DD. S tou bryndzou to bolo bezva, no ale tie navleky na nohy? To je bezkonkurencne :DD

B. - ten doberman toho zajacika zjedol??? :( Tak to je vazne krute, nieto smiesne, preboha :-/. Asi by som jej vylatala dobre prdel, chudak zajacik, v lepsom pripade bol uz snad pred tym mrtvy od strachu... toto je vazne otras.