Poďme sa zasmiať

lost

a prave preto mam sluchatka na usiach v MHD :)

moze si frflat kto chce co chce :D

ludia to eventualne vzdaju..

ale henta babicka, to bolo hardcore...

asi by som si k nej nahol a cumel na nu z dvoch centimetrov celu cestu, az kym by nevystupila ona...

B.

Jeden môj bývalý spolužiak sa robil, že spí, keď pri ňom stál dôchodca, v autobuse:) A ten výrok: tá dnešná mládež:D Neviem, akí boli oni, ale toľko chodiť do kostola, sa mi takisto nejako nepozdáva:D

alusinka

Ja som takto chodila po operacii oci... Vonku prsalo, pomaly aj snezilo, a ja som mala na ociach extra temne slnecne okuliare... Jedna "akcna" babka v elektricke mi vynadala ze: "Ta dnesna mladez, nosia ako idioti na ociach okuliare a potom vobec nevidia starych ludi, a narazaju do nich kde sa da" ...
Som jej slusne povedala, ze teta prepacte, ale som po operacii a musim mat okuliare.
A ona: "A este si to aj vymysla! Ta dnesna mladez, to za nasich cias nebolo."

Ked uz som bola stredobodom pozornosti v celej elektricke, tak som radsi na najblizsej zastavke vystupila...

Elis777

Ja som bola na operácii uši a keď som mala po zakroku zistila som že nikto pre mňa nemôže zrazu prisť. Tak som šla s takou obviazanou hlavou aj pod krkom a okolo celej hlavy na autobus. Hambila som sa jak pes, ale čo už mala som aspoň kapucňu na bunde a tu som si dala na hlavu to bolo na jesen no akurat v ten deň svietilo slnko. Tak som vyzerala akokeby som šla zo severneho polu :-) a v autobuse som sa na nikoho taka zababušena ani nepozrela radšej. Keby bola aspoň nejaka snehova fujavica vonku tak by mi to bolo jedno, ale takto :-)

alusinka

hmm ja som si vzdy myslela, ze jedlo pre zvieratka je zdravsie ako pre ludi... Nema to zbytocne soli, cukry... :) hmm.. tak zatial budeme verni asi tej morca-delle... Mozno ked v chladnicke nebude nic ine, vyskusam aj Kite-Kat :)

fgmsgfn

alusinka nemusi to zle chutit, ale napadlo ma ci to nemoze byt skodlive pre ludi, ale tak asi to by bolo aj pre petov... tak mu ich v poho uvar :) ale nie nedavaj na moje rady, este sa otravy... nechcem si zobrat jeho otravu na triko :)