Poďme sa zasmiať

za8icka

najlepsie je ked sa vam namocia sluchadla od mp3. Ja som si jedny vykupala v umyvadle od iPoda a fakt hraju cistejsie:D

[zruseny12]

:0)))) mne sa zasa tak podarilo namocit do zachoda v praci NP3...ani som nevedala ako uz uz som ju mala v zachode...

peggy111

jancecka, presne to sa aj mne stalo, ked som mala mobil v zadnom vrecku..a asi o tyzden na to mi spadol do potoka :D fungoval stale, len uz odvtedy nevibroval, chudak :))

B.

Raz som videl, ked sme isli autom, jedneho dedka na bicykli, ku ktoremu mal pripevnenu dvojkolku. Islo mu to pekne, este som uvidel ako s dvojkolkou a bicyklom zisiel dole dvorom silno zabrzdil otocil sa lebo bol zvedavy ake auto ide ale v tej chvili dostal so zeleznym drziakom dvojkolky rovno do krku lebo dvojkolka bola este na briezku a on s bicyklom pod nim. Zial asi to neprezil lebo ho potom ratovala uz len nejaka babka asi jeho zena.

jancecka

ja som asi pred pol rokom šla na vecko, v zadnom vačku som mala mobil, ktorý mi rovno spadol do misy :D ešte že som neurobila žiadnu potrebu :D rýchlo som šiahla do priezračnej vody preň, vypala, rozobrala a nechala vysušiť, odvtedy ide lepšie ako pred tým :D a baterka, ktorá mi vydržala nejaké tri dni, vydrží zrazu 5 :-))
môjmu bratovi zase padol mobil do pohára s džúsom, má prosto väčší talent :D

za8icka

lost ja som to iste spravila asi tri roky dozadu na namesti plnom ludi. Isla som a kyvala som starym rodicom a ked som otocila hlavou, tak drb do stlpu:D

lost

To mi pripomina taky jeden den ked som bol so spoluziakom, to sme boli este druhaci na zakladnej skole, tak sme isli vedla seba, rodicia za nami, a on sa otocil dozadu, ale stale kracal dopredu, takto asi par desiatok metrov, ked sa rozpraval zo svjoou mamou, no ale ked sa otocil dopredu tak vrazil to betonoveho stlpa.. Ten pohlad bol na nezaplatenie :)

wonderbra

:) ja som raz isla asi pred 2ma rokmi na bicykli a trochu som sa zapozerala nabok, nevsimla som si na ceste zaparkovane auto a vrazila som donho, skoncila som na zemi, laket cely odrety, este doteraz mam jazvu:D
ani som nestihla zaaukat od bolesti, len som rychlo brala bike a utekala odtial, ani neviem, ci ma niekto videel alebo nie. ale muselo to stat zato:D

[zruseny12]

...ja ked som lezala v nemocnici bola by som utiekla lekarom...po vizite,som sa zbalila a cakala s ostatnymi paciantkami v kuchynke na prepustaciu spravu,moju postel uz pripravovali pre inu pacientku,ked videli,ze som zbalena a idem domov...a odrazu pocujem z chodby pani xyz kde ste?dam vam injekciu...a ja ze:...sak idem uz domov...a sestricka sa rozosmiala zo slovami...KDEZE MLADA PANI VY TU BUDETE ESTE TAK ASI TYZDEN,MATE VYBRAT ESTE PAR INJEKCII...
tak na tom sme sa cele oddelenie pekne zasmiali a pobavili/ze sa im toto este nikdy nestalo,aby sa pacient sam prepustil/
doslo tam totiz k nedorozumeniu,lekar hovoril paciantke predomnou,ze uz dnes ide domov a ja som myslela,ze to patri uz mne...