Šialene depky zo svojej postavy, vahy, zo seba

Príspevok v téme: Šialene depky zo svojej postavy, vahy, zo seba
gdfghehfdh

Od minuleho augusta, kedy som vazila 58 kil sa mi "podarilo" dostat sa na vahu 66,5 !!!! Som z toho totaaaalne zufala................ Moj najvacsi "rekord" vsak bolo 70 kil ktore som mala pred dvoa rokmi . Mam teraz obdobie hrozne narocne na psych. a nevladzem , sialnee sa prejedam den co den ... Aj toto pisem po tom , co som sa napchala sladkym ... Uz X krat som si povededala ze to zvladnem!! no xxx krat som to porusila...... Som zo seba nervozna, neznasam svoju postavu , neznasam ..... No aj tak sa prejedam!!! AJ TAK !!!Moja vaha len rastie a rastie... Kilo , dalsie kilo... za chvilu je moja70 tka SPAT !!! Som obycajny slaboch ktory sa neovlada!!!mam 19 a 171 cm

Jtt1

Ja vzdy ked citam nieco o problemoch s vahou, tak mi obcas neda a musim napisat, ze v sucasnosti existuju rozne zariadenia, ktore dokazu zistit z coho presne sa ta nadvaha sklada. A to, ako sa jej zbavit zalezi aj od toho, aky je jej povod. Ja teda neviem, ci sa sem daju vkladat linky, ale poobzeral by som sa, ci v okoli v nejakych welness centrach nemaju taketo analyzatory tela www.bodyzdravia.bruto.sk , ktore dokazu presne urcit, ci sa jedna o vodu v tele, tuk v tele, aky je stupen obezity a co presne s tym robit.

Jtt1

Ja vzdy ked citam nieco o problemoch s vahou, tak mi obcas neda a musim napisat, ze v sucasnosti existuju rozne zariadenia, ktore dokazu zistit z coho presne sa ta nadvaha sklada. A to, ako sa jej zbavit zalezi aj od toho, aky je jej povod. Ja teda neviem, ci sa sem daju vkladat linky, ale poobzeral by som sa, ci v okoli v nejakych welness centrach nemaju taketo analyzatory tela www.bodyzdravia.bruto.sk, ktore dokazu presne urcit, ci sa jedna o vodu v tele, tuk v tele, aky je stupen obezity a co presne s tym robit.

B.

Ja momentálne trochu chudnem, ale ani po strate na hmotnosti by som to celkovo nemal pocítiť a zásoby aj tak nebudú ohrozené, preto ma to napĺňa pocitom absolútnej spokojnosti. Ešte jedna dobrá vec je: ultimate surviving (nejak tak). Naučia človeka aspoň to, ako sa má poriadne napásť. A nie je to jednoduché. Ale druhým by som to neukázal. Veď by všetko požrali:D

B.

Kašli na postavu. Tukové alebo iné zásoby sa ti raz zídu, potom schudneš. Kríza sa ešte len začína. Podobne ako terajšie počasie, už si pripadám ako v trópoch:D

jajka001_

lost asi zacnes produkovat stresovy hormon, ktory to tym bunkam povie :) len chudence, co z toho ked nebudu mat z coho ukladat kedze fakt nebudes mat co jest :)