Vibrátor pre moju drahú

AdamKrt

Hmm, uz nemozno linkovat ani odkaz na liek v lekarni... Nevadi, staci zaguglit a uvidis.

Pripadne link na lekaren v inom state... Reklamu im nerobim... :)
www.levnalekarna.cz

AdamKrt

Ontário:

poviem to takto. Jedna vec je dostat tam naslineny tenky prst, alebo penis obleceny do naolejovaneho kondomu a druha dat tam suchy vibrator.

Druha vec je, ze aj ked tam mas iba tie sliny, tak analny otvor ma velmi jemnu sliznicu. Neni o tom to tam vopchat, ale aby si jej nesposoboval ani mikrotrhlinky. Nechces ju hadam zbytocne ohrozovat...

Vacsina gelov je na baze vody, glycerol. Tie sa mozu pouzivat vaginalne i analne. Rychlejsie vsak vysychaju. Silikonovy je na anal vhodny, pretoze nenici kondomy a maze dlho a poriadne...

Alebo chod normalne do lekarne a kup si balenie lekarskej vazeliny. Napr.
-odkaz odstránený-

Je to priesvitne, mastne jak slak a klze to jedna basen. Tiez som si ju zohnal :) Naviac to mozes vyuzit na roznu popraskanu pokozku na nohach a podobne :) Predavaju to v tubach, ci teglikoch.

Niekde som vsak cital, ze to moze narusat strukturu kondomu, ale zatial som sa stazovat nemohol :)

dobra vila

Iiiha, to si chcela na analny? :D Ohm :D. Ale tak kazdy rad nieco ine...
Gratulujem k vyberu a vela zabavy :P :)

Ontário

Adam,aj keď sme mali párkrát análny sex,tak bohato postačili sliny. Nebol problém. Ale aj tak asi zájdem do drogérie a kúpim nejaký gel. Skúsim.