Bicyklovanie ci beh? Co je lepsie na chudnutie?

TrainingBoy

ronadl, take nieco je nerealne.
Beh zatazuje klby a prilisna zataz moze poskodit klby, aj napriek dobrym teniskam, ale to je myslene v obdobi niekolkych rokov nie par dni. Cize najlepsie niekde na trave.
Tiez si myslim ze je dobre to striedat, ani nie koli chudnutiu, ale koli rozdielnosti cvicenia.

Babos

neni to o tom, jestli beh a nebo kolo, ale o urovni zateze!! Ja osobne, jelikoz mam dobrou zkusenost s behem, tak doporucuji beh. On je i casove mene narocny. Pripadne dalsi info najdes na www.sportsite.cz

Bomba

Najlepšie je si denne zabehať aspoň 40 km a ver mi, môžeš jesť čo chceš a nepriberieš. Ak by si poprípade niekde na ceste odpadla s vyplazeným jazýčkom, neboj sa, dobrí ľudia sa všade nájdu:DDD

leilali

ja chodím na bicykli do práce denne to je 4km ráno tam a poobede späť to je 8-9 km denne ( čo je minimum zabere asi 25minut miernym tempom)a stačí týžden dva a vidím /cítim to na sebe...na váhe som nedala dole ani deko ale mám o číslo menšiu konfekciu, spevnené stehná (konečne!!:) aj ruky..jednoducho krajšia postava...akonáhle vynechám pre dážd pár dní hned to pocítim na sebe neverila by som že tých chabých 8 km denne tak pocítim...

mate59

jajka - na také kondičné behanie je ti zbytočné kupovať drahú obuv.V obchode so športom si vyber obuv na bežecký tréning/nie na beh/s najvačším odpružením.Ja osobne preferujem značku New Balance,je to dobrý pomer kvality a ceny.Ináč dobré sú Mizuno,ale tam je o dosť vyššia cena.Obuv by mala byť o číslo vačšia ako bežne a doležité sú aj ponožky,nie bavlnené,ale tzv.funkčné,sú to zo syntet. materiálov.To kvoli otlakom.Dajú sa kúpiť ponožky na behanie.

slobodnaa

jajka001 volá sa to bežecká obuv, je dosť drahá a samozrejme je veľa možnosti, z ktorých si môžeš vybrať.
camel presne tak, jedno bez druhého nejde, síce istý čas pôjde váha dolu, keď človek zmení stravu ale iba do určitého bodu, keď váha zastane musí začať cvičiť. Najlepšie je ak to ide ruka v ruke- strava + pohyb.

Camel

Ja si myslím, že šport je pri znižovaní váhy len doplnok, ale podstatný. Dôležité je menej žrať:D
Jedného baču sa pýtali, čo by poradil na chudnutie a on na to: nežerte a robte:DDD