Opuch členka

Príspevok v téme: Opuch členka
kikus 111

Dobry deň, píšem sem už velmi zúfalá cca pred 14 dňami som začala pociťovať bolesť na lavej nohe pri členku zvnutornej strany za deň mi to aj opuchlo odvtedy mám opuchnutý členok. bola som aj u lekára najprv ma poslali na chirurgiu kde mi robili rentgen nič tam nezistili odtial ma poslali k ortopedovi ten mi dal obstrek a liek verlag. lenze tam som bola pred 5 dňami a opuch neustúpa. už ma to až tak neboli ale oproti druhej nohe mám túto nohu viditelne napuchnutu. lekár mi nič nepovedal čo to môže byť. predtým som zvičila na steperri ale to cvičím už cca 6 mesiacov a doteraz mi nič nebolo . už 3 tyždeň necvičim napriek tomu noha sa nezlepšuje prosím poradte mi. lekári mi nepomohli neviem čo mám robiť. vyskúšala som všetko možne, octovú masť, fastumgel, liek cortofix nič nezaberá. terz mám obviazanú nohu s kaupostovými listami údajne je to domáci liek uvidím do rana. je to pre mna velmi neprijemné kedže v práci vela chodím. a teraz ani chodiť neviem poriadne. dakujem dopredu za pomoc.

mickainka

-môže to byť unávová zlomenina podľa mňa ale nesedí mi tam ten rtg. ono inak keď sa niečo takéto stane tak ten opuch trvá trošku dlhšie, kým sa to dá dokopy-

Zuzana1111

Dobrý deň,všetci ktorí máte problém s opuchom členkov a bolesťami,môže uz byť sarkoidoza. Ja som mala dlhé mesiace bolesti nôh,najskôr jednej kosti,potom opuchol jeden členok,potom druhý,nemohla som chodiť. A nakoniec to bola pľúcna sarkoidoza. Skúste RTG pľúc

Lili09

Moja mama mala opuchnuty clenok, lebo zle dostupila, tak som jej kupila wobenzym - pocula som, ze sluzi na taketo veci - a clenok rychlo odpuchol.

Gemini1989

pravidelne chodím na kardiológiu ( rodinná anamnéza),
doktorka ma ubezpečuje, že som v poriadku. Preventívne,
užívam Concor 5mg, len 1/2 tbl. Tento udaj píšem preto že mám tiež problém s opuchom členka pravej nohy. Čo si mám dať vyšetriť, aby sa zistil dôvod opuchu?

Ada255

Dobry den moja mamina ma ten isty problem vyskusala uz vsetko a nezabera nic lekari ju poslali za ortopedom za tri mesiace a trva to uz 18 dni prosim nejaku dobru radu

kajaB

Tiez som si vyvrtla clenok pri sporte, mala som ho velmi napuchnuty a ani studene obklady nepomahali, masticky, skratka nic, potom mi manzel domov priniesol wobenzym, vraj to sluzi aj na opuchy a naozaj mi zabral a clenok sa dal dokopy

Tobruno

Dobrý deň, to že človek má nadváhu nema nic spolocne s puchnutím členkov a chodidiel, viem že chcete vsetci poradiť ake niektorí tu písete riadne blzaznovstva. Ja som sportovec a stalo sa mi ze mi členok opuchol a bolesti boli nesmierne. Terazcked som uz ukoncil aktivnu cinnost mi znovu opuchlol clenok a cele chodidlo tak , az si myslim ze mibo chvilu ta noha praskne, mam velke bolestina nemozem chodit vraj zachvatvz DNY pre zvysenie kyseliny mocovej , lenze bolest a opuch neustupuje prave naopak a ja uz so v koncoch a neviem co robit uplne ma to vyradili z bezneho zivota7

Sara90

Ahojte, sice to swm nepatri, hrozne ma boli clenok uz treti tyzden, som aktivna sportovkyna a uz 3 tyzdne kvoli tomu som mimo behania a treningov. Na rtg nic nezistili, tyzden som mala dlahu a potom ze to uz mam rozhybavat. Opuch sice zmizol, no kost clenku ma stale boli z vonkajsej strany aj kusok nad nou, ihlica. Clenok som si ai nevyvrtla ani som nan zle nestupila, bolest prisla z nicoho nic po jednom z treningov. Netusim, co to moze byt. Uz som z toho zufala. Natieram to flectorom a veral gelom. Za kadzu odpoved srdecne dakujem