velke pysky

allallo

noo baby ..... nemate sa zaco hanbyt .. je to normalne ... jak povedal xyxyz-nikde neni napisane ze maju byt take alebo onakee....

xyxyz

ako baby jedna otazka. a kde je napisane ze pysky maju byt take a onake?????podla coho sa riadite ze ked su velke, tak je to hned zle?

xyzetová

Tiež sa tým trápim, mám len 15 a mám ich velké možno 2-3cm..Prpadá mi to odpudivé a hanbím sa pred niekym vyzliecť :(

timania

Ty kokso ja mam tiez jeden vacsi haaaa a aj prsnik a co aspon si vybrat xixi.Ved ten moj je taky nadrzany ze sa mu aj tak paci vsetko.....

Pyskuliak

Velke pysky su pohoda, aj moje dievca ich ma, vobec to neriesim, sem tam si z nej robim srandu samozrejme v ramci slusnosti a naseho interneho humoru :)

Myslim, ze to spestruje a rozveseluje sexualny zivot :)

niqol

tak pokial vam nezavadzaju je vsetko v poriadku:) casom sa vam zacnu aj pacit a bude to sucast vaseho tela:) neni to nic nezvycajne ani hrozne

MiroBorek

A čo tak nosiť volnejšie spodné prádlo alebo nenosiť žiadne? Chlapom sa veľké pysky veľmi páčia :-) Spodné prádlo ubližuje aj chlapom, privrzne to gule a tak.

semetrika

dnes sa to da lahko operovat, naco si robite zbytocne problemy. je to jednoducha operacia, odcvaknu a budete pekne...

Lolinka555

Aj ja mam velke asi tak 1 cm trcia...a zavadza mi to obcas pri chodzi a potom ma bolia :( ...a mam len 15...a o par mesiacov pojdem ku gynekologicke (prvy krat) a ja sa strasne hambim...aj pred mamou vyzliect nieto este pred cudzimi...a ja viem ze nejde o to ako to vyzera, ale mne sa to vobec nepaci je to hrozne a ja nemam odvahu sa vyzliect pred niekym... :(