Plastika nosa

Príspevok v téme: Plastika nosa
ania

ahoj...mam kryvy nos a obcas ma to velmi trapi.inak s vyzorom nemam moc problemy.Myslim si ,ze som celkom pekna baba.momentalne mam priatela uz 2 roky.som mu hovorila,ze by som chcela ist na plastiku,ale on na to nechce pristupit.Vzdy mi povie ze mam miluje taku aka som a nechce aby som sa menila..som samozrejme rada,ze je takyto,ale ten hrbolcek na nose ma velmi trapi.vsak to neni az taky velky zakrok..

nazor

Vidime to okolo seba, ze plastika napr. nosa zmeni celkovy vyraz tvare. Nie vzdy naozaj k lepsiemu. Prestanes to byt ty. Tvojmu "krivemu" nosiku je usposobeny cely tvoj vyraz, ktory je tak len tvoj a pekny.

de

Aho Ania , nieje to az taky velky zakrok v tom más pravdu ale uvedom si , ze budes mat po nom 2 tyzdne podliate oci s modrynami a je dost mozne, ze si budes musiet zvikat na svoj novy vyzor. Ak vsak pocitujes potrebu zmeny aby si bola vo svojom zivote stastna tak to sprav. Videla som to u svojho priatela a nebolo to nic tak hrozne. Mala by si byt ty sama o tom presvedcena a nie nechat rozhodovat svoje okolie. Ty ho budes ,,nosit"