Plastika nosa

Príspevok v téme: Plastika nosa
ania

ahoj...mam kryvy nos a obcas ma to velmi trapi.inak s vyzorom nemam moc problemy.Myslim si ,ze som celkom pekna baba.momentalne mam priatela uz 2 roky.som mu hovorila,ze by som chcela ist na plastiku,ale on na to nechce pristupit.Vzdy mi povie ze mam miluje taku aka som a nechce aby som sa menila..som samozrejme rada,ze je takyto,ale ten hrbolcek na nose ma velmi trapi.vsak to neni az taky velky zakrok..

doremi

cau miriamus,neboj sa ,ono to odpuchne na 100pro :) len sa neboj,mne moj doktor povedal ze pri hojeni zohrava velku ulohu aj psychika cloveka.tak sa pekne upokoj,mne vravel doktor ze1.vysledky po operacii mozu byt viditelne az po tych 2az 3 tyzdnoch po opke.ked ta to upokoji ja mam nos zase cely zlty,takze je to vytvara velmi zaujimavy kontrast s mojimi ruzovymi licami a bledym celom :)

miriamus

verim, ze snad je ten velky opuch tym, ze mi robil s kostou...tebe Doremi sa to bude podla mna aj ovela rychlejsie hojit a odpuchne ti to lahsie, ked si mala len spicku, nie kost..tak sa tym idem utesovat, ze som opuchnuta asi hlavne tou kostou :(( ach, fakt ma to trapi.Ale co som citala, tak baby pisu, ze opuch trva aj mesiac-2-3...no zbohom, to ani nevyjdem s takymto zemiakom velkym napuchnutym von :(

miriamus

Ahoj Doremi, dakujem ti za reakciu :) ja mam dnes 9.den po opke a mam ho stale rovnako napuchnuty, obkladam si ho repikovym odvarom ale nejak nepomaha...alebo by som mala byt trpezlivejsia? Ja sa len strasne bojim, ze ked aj odpuchne tak nie tak rapidne a budem ho mat opat taky tucny aky byval...lebo teraz vyzera presne ako predtym, akurat ze nema hrbol. Som velmi nestastna, naozaj nie je velmi vidiet vysledok, len ten profil...ale spredu ako uz nemam hrb je teraz este sirsi :((

zuzkabluzka

ahoj doremi, skusala som ti odpisat na tej druhej teme ale neda sa mi tam pridat prispevok...
je to uplne normalne, mne tiez po plastike nosteka prisiel menzes, a to beriem dokonca antikoncepciu. Upozornovali ma na to uz dopredu, ze sa to stava po akomkolvek type operacie.

doremi

cau miriamus,ja som bola na opke 14.7.teda dnes mam 3.den po opke lenze mne robili spicku iba ,taze to je kusa ine,ale tiez som cela spuchnuta,aj ked mam pocit ze dnes uz ovela menej ako vcera

miriamus

Ahojte :) Bola som na plastike nosa 9.7., dnes 17.7 mi už doktor dal dole sadru a nemám si vôbec nič lepiť..mám ho holý.Dala som si odstrániť hrb a trochu zúžiť, celkovo zmenšiť, zjemniť..Len hore pri koreni nosa mám taký velký opuch a vyzerá to hrozne :(( myslíte, že to odpuchne? Asi je to to miesto, kde ho lámal alebo neviem ako si to vysvetliť...som z toho nešťastná, to miesto medzi očami je široké, oveľa viac ako som mala normálne.Mali ste to tam aj vy opuchnuté a zmizlo to? A prosím vás, čo ste používali na odpuchnutie?ja ho mám strašne opuchnutý. Špičku mi vraj zužovali, ale tým opuchom to tak vôbec nevyzerá...Mám síce len 8.deň po operácii, ale strašne sa bojím, kedy to až odpuchne do normálnej peknej užšej formy..:(( Aké máte prosím s týmito vecami skúsenosti? Ďakujem

jessika

ahoj emily222,tak to si stastny clovek,ked ta to nebolelo,ja som trpela hlavne koli tomu ze som to mala dost zle po predoslej operacii a doktor sa fak narobil aby to opravil.aj ja som chcela ist do ulk ale povedali mi ze najskor v maji a to bolo pre mna dlho.
tvar urcite omladne,ked ma mensi nos,vsak?

emily222

Ja som bola na plastike nosa pred rokom v ULK v BA. A kludne by som sla este raz-teda, nie, ze by som bola nespokojna, vobec to nebolo take hrozne. Mala som to v lokalnej anestezii, robili mi kompletnu \\\"opravu\\\" nosa. Som velmi spokojna, naozaj sa zmeni celkovy vyraz tvare, ale podla mna ku ovela lepsiemu. A aj sa mi potvrdilo, ze uz po mesiaci, ked som uz nemusela nic nosit prelepene, si ludia ani nepamatali ako som vyzerala predtym. Ja len doporucujem. Inak musim napisat, ze jedine co na tejto operacii boli su dva stehy v nose:|