Plastika nosa

Príspevok v téme: Plastika nosa
ania

ahoj...mam kryvy nos a obcas ma to velmi trapi.inak s vyzorom nemam moc problemy.Myslim si ,ze som celkom pekna baba.momentalne mam priatela uz 2 roky.som mu hovorila,ze by som chcela ist na plastiku,ale on na to nechce pristupit.Vzdy mi povie ze mam miluje taku aka som a nechce aby som sa menila..som samozrejme rada,ze je takyto,ale ten hrbolcek na nose ma velmi trapi.vsak to neni az taky velky zakrok..

nesquiiik

Dobrý deň. Prosím Vás, máte niekto skúsenosť s primárom plastickej chirurgie v Nitre- MUDr. Danielom Mládekom ? Plánujem plastickú operáciu nosa. Ďakujem Vám za každú informáciu!!

ninkaa

ahojte moj nos mi sposobil uz wela problemow a placu a chcem ist niekdy koncom maja na oreraciu..Uvazujem nad doktorom Minarievichom..mate s nim skusenosti?ako sa s nim mam spojit??prosim ozwite sa mi niekto na moj email: nina.krjakova@post.sk..dakujem

jessika

ak uz raz niekto zacne uvazovat nad plastikou nosa tak ho to bude sprevadzat stale.chvilami to bude menej itenzivne,potom viac a stale dookola.najhorsia je ta neistota.netreba pocuvat znamych a rodinu,oni ti vzdy budu tvrdit ze je to v norme atd.oni nepoznaju ten pocit ze ked clovek niekam pride tak najskor vstupi jeho nos a az potom on,a ked odchadza tak si ho kazdy zapamata podla nosa.nikdy to nepochopia,aky je to pocit menejcennosti.

domz

Ahojte!prosim,ma niekto skusenosti,alebo aspon nazory,na \'Medicentrum\' v Piestanoch?Chystam sa tam na plastiku nosa,ale este som nemala ani konzultaciu a rada by som si o tom zistila ako sa len najviac da.....!:)

livka

AHOJTE TIEZ NEMAM NOS K SVETU A PRETO BY SOM HO CHCELA UPRAVIT. VIETE O NEJAKOM SIKOVNOM PLASTICKOM CHIRURGOVI? SOM Z BA A AKEKOLVEK PRISPEVKY BY BOLI VHODNE. DAKUJEM

nosferatu

Caute...tiez mam hrbol na nose v dosledku urazu(zamotali sa mi nohy do svihadla a padla som nan :) )a mam nanho dost nervy.preto by som sa chcela spytat,ci tu je niekto,kto ma skusenosti s dr.Mladkom z FN Nitra alebo s Prvou nitrianskou jednodnovou chirurgiou.dik za odpoved :)

aďka 321

ahojte,som rozhodnutá podstúpiť plastiku nosa, chcem sa spýtať, či máte niekto nejaké skúsenosti s touto operáciou a koho odporúčate v BA??Ďakujem