Plastika nosa

Príspevok v téme: Plastika nosa
ania

ahoj...mam kryvy nos a obcas ma to velmi trapi.inak s vyzorom nemam moc problemy.Myslim si ,ze som celkom pekna baba.momentalne mam priatela uz 2 roky.som mu hovorila,ze by som chcela ist na plastiku,ale on na to nechce pristupit.Vzdy mi povie ze mam miluje taku aka som a nechce aby som sa menila..som samozrejme rada,ze je takyto,ale ten hrbolcek na nose ma velmi trapi.vsak to neni az taky velky zakrok..

laila laila

LIENOCKE AJ VSETKYM CO TU STE

ANI SI NEWIETE PREDSATWIT AKA SMOLA SA MI STALA...POMYLILA SOM SI TERMIN A TEN MOJ NA OPERACIU UZ BOL TAKZE TERAZ MOZEM ZASA AJ POL ROKA CAKAT...NO PORAZI MA!!!

:(((

AK NAHODOV SI XCETE VY ALEBO NIEKTO KOHO POZNATE ODLOZIT TERMIN PRAVE U DOLEZALA TAK JA HO VELMI RADA VEZMEM!!!!!!!

lienocka12345

laila laila.. ahoj .. dufam, ze to budes citat. inac potom po tej op by si mi mohla dat bud sem alebo na moj mail lauri4444@azet.sk vediet ako to dopadlo. o tom lekarovi som rozmyslala aj ja. dakujem pekne :)

laila laila

a este nieco kocky...mate niekto fotky pred a po kto ste boli na operacii u dr. dolezala na antolskej..???
ak ano velmi by ste mi tym pomohli...!!! :))
dakujeeem!!!

laila laila

cau babulky :) idem w pondelok na opku k mudr. dolezalovi na antolsku...tak mi ho prosim pekne prixvalte nex nemam zbytocny strax lebo som pocula ze je naozaj dobry :) a tiez sa xcem opytat...bola by niektora z vas oxotna mi poslat fotky pred a po..???neviem ako to tu xodi som tu prvy krat...

ide o to ze mam na nose taky hrbolcek...typicky "zidovsky" alebo v mojom pripade skor "arabsky" nosik lebo som arabska miesanka...a aj ked ma mnohi ludia uz presviedcali ze to je aspon zaujimave a sexy...ja zijem s mojim skaredym "nosikom"

pytam sa preto ze si myslim ze ked mi len odstrania ten hrbik tak mi potom ostane sice rovny ale asi dlhy ratafak a tak xcem vediet ci si myslite ci nebude treba asi aj skratit spicku potom...lebo nexcem byt neprijemne prekvapena po prebudeni a odstraneni fixacie...

dakujem vam velmi pekne kocky pa :)

beky1

Ahojte všetci! Idem na opku nosa v Nitre. Môžete mi poslať fotky pred a po operácií, ktoré ste tiež boli na opke u Mudr.Mládeka. dik

martin033003

AHOJTE.....Neviete mi poradit gde sa treba prihlasit na virovnanie nosa? A zaroven by som povedal ze mam problemi zdichanim a tim padom by to mohla preplatit poistovna? ALEBO NIE? ako to chodi?......dakujem pekne