Keby debilita kvitla, tak niektorí ludia su ako botanicka zahrada ...

Príspevok v téme: Keby debilita kvitla, tak niektorí ludia su ako botanicka zahrada ...
TinaLLL

Vcera sa mi stala taka situacia. Bola som na plavarni . Po dva a pol hodinach som vysla z bazena s tym ze sa prezleciem a vyplatim si trenera. Robievamm to tak uz asi mesiac! aj nieco , ze pridem s vyhrnutymi riflami bosa k bazenu a vybavim co potrebujem . No vcera ... Idem tak k bazenu a plavcicka po mne zacala pred plnou ! plavarnou nie kricat ale vrieskat !! ze co si sebe myslim , ze som ,ze vyzeram ako keby som prisla z pomocnej skoly! -pritom som si dala prihlasku na medicinu len tak mimo chodom a studujem na dost kvalitnej strednej skole. A ze som obycajna drza štanda ! Ja som sa totallne nezmohla ani na slovo len som povedala ze v PORIADKU , ziadna DRZOST ani nic !! ked v rifliach nemozem na 5 seknud behnut k bazenu ..tak teda ok .. Ze ona mi to hovorila uz milon krat a pri tom mozem odprisahat ze teraz ma na to upozornila prvy krat ! ja som vysla totalne znechutena so slzami v ociach ze co ma toto znamenat . Mam 19 ale co si niektori ludia dovoluju ... Vraj z pomocnej skoly.
Ale taketo situacie sa mi stavaju pomerne casto ze k ludom sa snazite spravat milo , normalne , zvodrilo . ja som bola tak vychovana.. a nie ze toto .. Aj vy mate niekedy pocit ze cim s te k ludom lepsi tym sa vam to len obracia na tu nespravnu stranu ???
Musela somm sem toto napisat lebo ma to sialene vytocilo .... !!!!!

Macca

Dobre takze. Uhlie dostava tiez ban. Po vyjdeni jeho prispevkov je to skutocne namieste.

Co sa tyka spravodlivosti. Ban predsa nedostane len ten kto hadku zacne, ale i ten, kto v nej pokracuje.

Bolo to tu povedane uz niekolkokrat. Ak sa do vas niekto zacne navazat alebo inak neprijemne chovat, tak ho IGNORUJTE a reportujte.

Ako vidite, vzdy to vedie k niekolkostranovemu spamu MIMO TEMU.

Macca

Tato tema bude precistena...ked sa k tomu dostanem
Hmmm..maria, sway ban. Vidim tu od nich najviac spamu. Este niekto?

zuzanama

///////

Co sa tyka problemu v teme, Tina, vsetko co by som chcela povedat, napisal uz Kafik, presne vystihol moje slova. Len nie vzdy je clovek schopny pohotovo reagovat, hlavne ked ta niekto prekvapi a zahambi pred inymi ludmi, takze chapem, ze ta to vytocilo. V buducnosti, dufam aj po radach ludi z tohto fora, zareagujes inak, alebo sa ti podobni debili budu vyhybat.

tinalll

kafik skoda ze ma nenapadlo takto reagovat ... ale fakt perfektna reakcia by to bola .Mozno nabuduce ;-))Inak mate pravdu co si niektori ludia dovoluju ... ostrasne volaco :/

kafe

TinaLLL, jednoducho sa nauč OHRADIŤ sa voči bezdôvodne drzému správaniu. Plavčíčke si mohla povedať: - Ja počujem dobre, nemuseli ste vrieskať. Už mesic chodím po plávaní vyplatiť trénera a nikomu to nevadilo. Nie som vaše sopľavé decko, aby ste si dovolila po mne takto ziapať, ale platiaci zákazník, tak sa tak láskavo ku mne správajte. (úsmev č.5) Dovidenia. - a ideš si ďalek po svojom.
Na drzosť ignorácia neplatí. Takéto typy ľudí treba len uzemniť, nenechať ich robiť čo sa im zachce a ako sa im zachce. Upozorniť ťa plavčíčka mohla, ale nie takýmto blbým spôsobom
Určite sa dievča nauč OZVAŤ sa, ohradiť, ak sa ti niečo nepáči. Nebuď ticho, neignoruj, je normálne ak sa k tebe správajú slušne. NIE je normálne, ak to budeš ignorovať. Nebuď ovca.

sasa1

Tina ja som s takymito šlahnutými ľudmi v praci 9 hodin okrem vikendov a ak by som sa nesnažila ich ignorovať a neodpovedať a uražlive poznamky tak by som bola už asi na cajle. Nadava mi napr kolega alebo "veduca" pred všetkymi a ja som ticho, ignorujem ich šak nech sa odreaguju na niekom :-) a to ich potom najviac štve že nereagujem a nehadam sa s nimi :-D. Lebo viem že je to nepravomto nakričanie na mňa.

[zruseny12]

...a ospravedlnovat niekoho,ze ma zly den a na nu si vyleje zlost?tak si myslim,ze sa neda...
hovori sa,ze CHOVAJ SA K LUDOM TAK,AKO CHCES ABY SA CHOVALI ONI K TEBE...ale podla mna to vobec v reale neplati...
ale necham toho,lebo my to aj tak tu nevyriesime,tak to v zivote chodi a musime sa nejak len k tomu vediet postavit,aby sme mohli nejak prezit aj taketo situacie,ktore nas zaskocia,ale nesmieme sa dat polozit...peknu nedelu ti prajem

[zruseny12]

...no,hadanie je k nicom,jasne...a halavne ked by ona kricala,lebo zrejme ked uz kricala,tak urcite normalne by nehovorila a akurat by doslo k hadke...
uz je to len na TINE ako bude dalej,ale treba chapat aj ju,si zober,ze tam chodi stale a ako sa moze teraz tam citit?
o to tu skor asi jej ide,lebo keby to bolo,iba raz a ze sa tam uz viac krat neukaze,to je ine...
aspon ja som tak pochopila,ze chodi stale na plavaren...
ja sa nerada do tychto veci miesam,lebo som tam nebola a nevidela co sa tam stalo,ale chapem ju v tom,ze na nu zacala z nicoho nic kricat a ju to zaskocilo a mala pokazeny cely den...

Karina

Nie, nie, v pohode :) ved vravim, nie kazdy si ich takymto sposobom ventiluje ale takych ludi ja osobne spocitam na prstoch jednej ruky - 98% je ovplyvnovanych emociami, zazitkami, naladami ci uz vo vacsej, alebo mensej miere...

Ale priznavam, mna by to zaskocilo a pravdepodobne by som jej nieco slusne odvetila a odisla. Niektori by sa s nou zacali hadat spat, ale popravde - naco by to bolo? :)