Keby debilita kvitla, tak niektorí ludia su ako botanicka zahrada ...

Príspevok v téme: Keby debilita kvitla, tak niektorí ludia su ako botanicka zahrada ...
TinaLLL

Vcera sa mi stala taka situacia. Bola som na plavarni . Po dva a pol hodinach som vysla z bazena s tym ze sa prezleciem a vyplatim si trenera. Robievamm to tak uz asi mesiac! aj nieco , ze pridem s vyhrnutymi riflami bosa k bazenu a vybavim co potrebujem . No vcera ... Idem tak k bazenu a plavcicka po mne zacala pred plnou ! plavarnou nie kricat ale vrieskat !! ze co si sebe myslim , ze som ,ze vyzeram ako keby som prisla z pomocnej skoly! -pritom som si dala prihlasku na medicinu len tak mimo chodom a studujem na dost kvalitnej strednej skole. A ze som obycajna drza štanda ! Ja som sa totallne nezmohla ani na slovo len som povedala ze v PORIADKU , ziadna DRZOST ani nic !! ked v rifliach nemozem na 5 seknud behnut k bazenu ..tak teda ok .. Ze ona mi to hovorila uz milon krat a pri tom mozem odprisahat ze teraz ma na to upozornila prvy krat ! ja som vysla totalne znechutena so slzami v ociach ze co ma toto znamenat . Mam 19 ale co si niektori ludia dovoluju ... Vraj z pomocnej skoly.
Ale taketo situacie sa mi stavaju pomerne casto ze k ludom sa snazite spravat milo , normalne , zvodrilo . ja som bola tak vychovana.. a nie ze toto .. Aj vy mate niekedy pocit ze cim s te k ludom lepsi tym sa vam to len obracia na tu nespravnu stranu ???
Musela somm sem toto napisat lebo ma to sialene vytocilo .... !!!!!

[zruseny12]

KARIN nechcem moc na teba reagovat,aby si to zasa zle nepochopila,ale KEBY KAZDY KTO MA OSOBNE PROBLEMI SA VYVENTILOVAL NA INOM CLOVEKU,AKO BY TO BOLO...ale jasne,ak sa to da nech to prehliadne...ale tiez ju treba chapat,ved na nu kricala pred ludmi,teba by to nezaskocilo?
/dufam,ze to nepochopis v zlom,ale nie kazdy,kto ma problemi si ich vybija na inych ludoch a mozno je to aj jej pripad,preto jej to tak vadi/

Karina

TinaLL - s takymito ludmi sa budes stretavat v zivote este x-nasobne a opakovane. Kazdy ma nejake starosti a vacsina ludi si ich ventiluje na svojom okoli - castokrat neumyselne. Urcite to robis aj ty, robim to ja, robi to kazdy... Len niektori "vyvoleni" sa dokazy nad taketo veci povzniest. Preto si myslim, ze nie je dobre vopred odsudzovat tych, ktori su hrubi, nemiestni, drzi - mozu mat na to osobny dovod (alebo aj nemusia). Kto sme my, aby sme sudili ostatnych?

[zruseny12]

TinaLLL takych ludi stretnes v zivote este velmi vela...a chapem ta,ako ti mohlo byt ked ta tato zenska vykricala pred vsetkymi,ale teraz si kazdy mysli,ze moze hulakat na toho druheho,urazat atd.a ked k niecomu dojde tak ...JA NIC JA MUZIKANT...
najhorsie na tom je pre teba,ze na plavaren budes chodit nadalej a tu osobu budes stretavat nadalej...ale pokus sa,si ju nevsimat,viem ze je to tazkea,ale ine ti nic neistava a keby sa to opakovalo tak to RIES...DRZIM TI PRSTY A VELA STASTIA PRAJEM

rew

a aby som napisala aj nieco k teme, ked uz tu zaberam tolko miesta
TinaLLL> kasli na plavcicku, takych ludi este stretnes habadej.. a nic s tym nespravis.. a mozno ju pred tebou niekto stihol vytocit, tak male zlu naladu a tiez je jej to bolo potom luto (aj ked asi skor nie..) je normalne ze si sa v takej situacii nezmohla na slovo... ja som tiez mavala podobne pocity, ked v SAD v meste kde som byvala, roky sedavala ta ista zenska, neprijemna a arogantna ku vsetkym a na kazdu otazku odpovedala tonom ktorym davala jasne najavo ze ju nemas co obtazovat svojimi problemami a rusit ju pri piti kavy :) to iste na studijnom v skole... teta bola mila az kym si od nej nechcela nieco viac ako len zalozenie nejakeho papiera do suflika.. inak s tebou zacala jednat ako s patrocnym deckom a zvysovat hlas.. tak som sa aspon naucila ze tam musim ist stale s podrobne nastudovanou castou studijneho poriadku.. :)

sway

rew uhlie ma obcas celkom trefne pripomienky a nahodou dobry zmysel pre humor:-).A ty si ho musela takto sfuknut..:-)Nick si predsa moze popliest kazdy,nato nemusi byt clovek retarodvany.A tato staznost patri minimalne do tem nesuvisiach so zdravim.

rew

cajik> ja zdravie.sk nekritizujem, ja to tu mam rada :)
Co nemam rada je, ked niekto v kazdej druhej teme odpoveda v zmysle "naco sem pises, ty musis byt z pomocnej skoly".. a jedinym jeho argumentom je "ty si divny".. pripadne ak je debata so zenami, spomenie nejake problemy s mykozou ako o par prispevkov nizsie... :) proste ked niekomu rasia puciky.. :) A dnes uz mi nedalo sa neozvat.. :) nuz ale kazdy sme nejaky..
uhlie> nehnevaj sa, uz sa do teba nebudem navazat, uz budem len s usmevom na tvari citat.. :)

rew

uhlie> nie, podobne problemy nastastie nemam, to by som bola v inej teme :) dakujem ze si o mna a 'odpoved' robis starosti :)