Keby debilita kvitla, tak niektorí ludia su ako botanicka zahrada ...

Príspevok v téme: Keby debilita kvitla, tak niektorí ludia su ako botanicka zahrada ...
TinaLLL

Vcera sa mi stala taka situacia. Bola som na plavarni . Po dva a pol hodinach som vysla z bazena s tym ze sa prezleciem a vyplatim si trenera. Robievamm to tak uz asi mesiac! aj nieco , ze pridem s vyhrnutymi riflami bosa k bazenu a vybavim co potrebujem . No vcera ... Idem tak k bazenu a plavcicka po mne zacala pred plnou ! plavarnou nie kricat ale vrieskat !! ze co si sebe myslim , ze som ,ze vyzeram ako keby som prisla z pomocnej skoly! -pritom som si dala prihlasku na medicinu len tak mimo chodom a studujem na dost kvalitnej strednej skole. A ze som obycajna drza štanda ! Ja som sa totallne nezmohla ani na slovo len som povedala ze v PORIADKU , ziadna DRZOST ani nic !! ked v rifliach nemozem na 5 seknud behnut k bazenu ..tak teda ok .. Ze ona mi to hovorila uz milon krat a pri tom mozem odprisahat ze teraz ma na to upozornila prvy krat ! ja som vysla totalne znechutena so slzami v ociach ze co ma toto znamenat . Mam 19 ale co si niektori ludia dovoluju ... Vraj z pomocnej skoly.
Ale taketo situacie sa mi stavaju pomerne casto ze k ludom sa snazite spravat milo , normalne , zvodrilo . ja som bola tak vychovana.. a nie ze toto .. Aj vy mate niekedy pocit ze cim s te k ludom lepsi tym sa vam to len obracia na tu nespravnu stranu ???
Musela somm sem toto napisat lebo ma to sialene vytocilo .... !!!!!

janka24

priklad u mna v praci:...sme aasi traja hocaky kolegovia v praci super nalada, zrazu pride len jedna navyše alebo hockto a sa akosi uplne ta atmosfera !zdusi" totalne neprijemne a koniec

timealll

achh ludia som rada ze mate taky nazor ako ja na takuto trubu .... a cajik pekne si to vyjadril . niektori ludia su proste jeb--- a hotoovo ;)

cajik

to nic, vsetci sme ludia a kazdy ma niekedy svoj blby den, mozno si ta len s niekym pomylila. ale u mna by tiez skoncila na celej ciare. podla mna sa oplati byt mily a dobry k ludom, lebo VZDY sa vsetko kazdemu vrati. a to ze niektori su //////, no nech su no :) aj tak ich nezmenime

timealll

ja ti netusim to bola tak a starsia pani ale co si ma co ona ku mne toto dovolovat ? este stastie ze nie som taky typ co sa lubi hadat ja si radsej myslim svoje ... Ale tuto som fakt ani nejak zareagovat nestihla lebo som sa nezmohla ani na slovo pomaly..

mirka 23

ta baba tak nahodou nežiarlila na teba?
Ono ľudia su všeliaki, ale oplati sa byť dobrý.. aono sa ti to raz vrati a natrafiš aj na skvelých ľudi. Nepripušťaj si to... Ja by som sa asi tiež rozplakala :-) no minimalne by ma to vytočilo.

TimeaLLL

Jani presne ako hovoris k niekomu si mila vsetko .. a potom ked sa mi stane nieco taketo tak rozmyslam .. naco sa v zivote vlastne chovat slusne ? ved dnes su k tebe ludia take hovada ze az ... mam teraz kopu inych veci matura atd, mam toho plnu hlavu ale toto dokaze tak znechutit den ! Presne . keby mi to vysvetli normalne ale co spravila .. no to ma dorazlo . Uz sa tesim ked pojdem na tu plavaren zas :P Ta osoba u mna skoncila na celej ciare .

janka24

:-)...práve som rozmýšlala nad tým, že začnem asi kašlat na to pozitívne myslenie,lebo čim viac sa snažim mysliet pozitivne,tým viac toho negativneho sa na mna sype a ja akosi nemam silu mysliet potom pozitivne... a hej s ludmi je to takto..si niekde, maš dobru naladu,super ludia a za 5 minut iní ludia iní prístup...človek by to mohol zvladat aj každy den ,ale kde vziat na to sily stále.-)..mrzi ma čo sa ti stalo...mohla pokojne príst a vysvetlit ti to medzi štyrmi očami,ak si sa chovala nie podla predpisov...to že tam ziapala,to bolo nevkusne jej správanie...