Všetci čo maju problem s pleťou

Príspevok v téme: Všetci čo maju problem s pleťou
psyliumnaple

mohli by sme si každy den písať čo ste zjedli ako sa stravujeme...lebo akne , vyrážky a celková zhoršena pleť je spôsobená jedine stravou. napr uživajme denne psylium a probiotika... toto všetko by u mna bolo v poriadku len mam tendencie sa prejedať ... a preto zakladam tuto temu že sa budeme podporovať čo kto kedy zjedol a ake ma problemy s pletou a čo preto všetko robil robí a bude robiť .

radca

Microsilver Antibakteriálna kocka
Na jemné čistenie problematickej a nečistej pokožky – s MicroSilver BG™ a pantenolom. Čistí dôkladne, šetrne odstraňuje nečistoty, zbavuje pokožku mikroorganizmov, obnovuje prirodzený ochranný plášť, chráni pred škodlivými vplyvmi prostredia. Pôsobí antibakteriálne a nevysušuje, pokožka zostane čistá a svieža. Vhodné tiež pre dekolt a chrbát. Optimálny účinok dosiahnete spolu s používaním ďalších produktov z rady MicroSilver.
Použitie: Rozotrite v dlaniach s teplou vodou a aplikujte na pokožku (podľa potreby tvár, krk, dekolt, chrbát) ráno a večer. Potom dôkladne opláchnite a dobre vysušte, nakoniec pokožku ošetrite krémom. Mydlo po použití uchovávajte v suchu.
Tip: Antibakteriálnu kocku po rozbalení uchovávajte na suchom mieste, napr. na mydlenke, v ktorej nezostáva voda. Vďaka tomu Vám výrobok vydrží dlhšie a bude vždy hygienicky čistý a suchý.
Špeciálny ošetrujúci krém
Pre ošetrenie citlivej a problematickej pokožky tváre, krku, dekoltu a chrbta. Chráni pokožku pred škodlivými mikroorganizmami, zmierňuje prejavy podráždenia a redukuje nečistoty. Jedinečná kombinácia MicroSilver BG™, pantenolu, zinkoxidu a vitamínu E posilňuje a reguluje funkcie pokožky a zlepšuje vzhľad problematickej pokožky. Pleť zostáva hebká, jemná a čistá. Použitie: Naneste ráno a večer na vyčistenú pleť.

silanka

dodatok. psyllium som vybrala tri balenia, to je tri mesiace som to brala a mam lahku formu akne a nemalo to absolutne ziadny dopad na moju plet. ja len, ze nie kazdy organizmus rozvnako reaguje a ked tak reagoval, to neznamena, ze druhy nemaju pravdu tiez....

matamata

je to citovane z jednej stranky

nech mi niekto ukaze kde je napisane ze STRAVA ..na rozdiel od toho sa tam spomina zaludok (to sa vysetruje tzv hadicou do zaludka-sonda) a creva-cize cely traviaci system na tom moze mat podiel

matamata

Akné je zdĺhavý zápalový proces. Ochorenie sa vyskytuje na tvári, často aj na chrbte a dekolte. Presná príčina nie je známa, ale je výsledkom mnohých združených faktorov. Jedným z dôležitých faktorov je vzostup hormonálnych hladín, najmä hormónov, ktoré sa zvyšujú u chlapcov, ale aj u dievčat počas puberty. Okrem hormónov sa na vzniku akné podieľajú aj iné faktory ako sú stres, dedičnosť, fajčenie, nevhodná kozmetika, ochorenie žalúdka, zápal obličiek, infekcia v organizme, pomnoženie kvasiniek v črevách a iné. Jeho prvým prejavom sú uhry – malé pupencovité výstupky s čiernou bodkou na vrchole. Keď sa k uhrom pridruží aj zápal vačku páperovitého vlasu, vzniká na vrchole pupenčeka hnisavý pľuzgierik. Z drobných pupencov môže vzniknúť aj hnisavé hrbolčeky, ba až abscesy, ktoré sa po vyprázdnení hnisu hoja jazvičkou.

matamata

bibba tebe som nic nepisala tak sa do toho neplet...snad nechces porovnavat laboratorne testy a tvoje sledovanie sa...vela ludi sa sleduje a hovori sa im hypochondri..a ti si tiez myslia ze im nieco je a nie je to pravda

bibba

ty tu hovoris o nejakej kamaratke, takze to musis byt presne tak jak s tvojou kamaratkou, my co ti hovorime ze to mame takto, tak otom nexces ani pocut...

matamata

jajka ty nemusis mat problemy s travenim ale napriek tomu mozes mat bakterie v zaludku (zistene sondou do zaludka ), ktore ti akne sposobovat mozu..presne takto to mala kamaratka-v zivote nemala problem s travenim, brucho ju snad nikdy nebolelo, nic v pohode ale zo zufalstva kvoli akne isla na tu hadicu a zistili jej tam nejake bakterie, ktore jej to akne podporuju..nasadili liecbu, preslo jej to