Toto nie je život

Príspevok v téme: Toto nie je život
kvietok007

Môj manžel nevie čo chce,sme spolu krátko iba 9 mesiacov-a vraví stále že ma miluje,ale už ma skoro 5x vyhodil.Ja neviem,čo mám robiť.Je starší o 8 rokov,ale naozaj neviem čo s tým.Ja ho tiež milujem,ale takto sa trápiť a prežívať stále to isté hádky a slová typu-rozíďme sa,bude kľud-toto nie je život.Jeden deň to povie a na druhý deň sa ospravedlňuje.Ja som urobila všetko možné,aby bolo dobre,ale také ponižovanie-ja neviem čo ďalej.Bývam od rodičov skoro 5OO km,a mama o tom nevie,čo sa deje medzi nami.Čo mám robiť???

lost

Neriskuj za volantom, pre to aby si niekomu urobila radost, lebo na 101-ty krat tu radost niekomu pokazis, ak nie sebe ;)

kvietok007

Dobrá OTáZKA........Ked niekam idem ponáhlam sa domov,aby mi to nevykrikoval,že som ho dlho nechala,idem autom,prekračujem rýchlosť,len aby bol kľud.On včera bol na vystúpení a vratil s O 5 HODíN.

kafe

Tak mu splň jeho želanie a bez slova odíď na pár dní. Nechaj mu pekne lístok na stole, že chceš na 5 dní vyskúšať penzión (ubytovňu..) v okolí a dopriať milovanému mužovi trochu kľudu, aby sa konečne definitívne rozhodol - rozísť sa alebo prestať s hádkami.
A prezradíš, čo si urobila, aby vám bolo dobre?