Toto nie je život

Príspevok v téme: Toto nie je život
kvietok007

Môj manžel nevie čo chce,sme spolu krátko iba 9 mesiacov-a vraví stále že ma miluje,ale už ma skoro 5x vyhodil.Ja neviem,čo mám robiť.Je starší o 8 rokov,ale naozaj neviem čo s tým.Ja ho tiež milujem,ale takto sa trápiť a prežívať stále to isté hádky a slová typu-rozíďme sa,bude kľud-toto nie je život.Jeden deň to povie a na druhý deň sa ospravedlňuje.Ja som urobila všetko možné,aby bolo dobre,ale také ponižovanie-ja neviem čo ďalej.Bývam od rodičov skoro 5OO km,a mama o tom nevie,čo sa deje medzi nami.Čo mám robiť???

uhlie

Preco tu na mna hned utocis? To si fakt myslis, ze sem napises svoje problemy a vsetci na fore ich za teba vyriesia. AKo mame vediet, aka si v skutocnosti ty, alebo tvoj manzel? Sa mu celkom divim, ze ta nevyhodil uz davno. To akoze napises 5 viet o manzelovi a my ti tu mame pritakavat, ze mas pravdu a lutovat ta na zaklade toho. Nehnevaj sa, ale si fakt naivna, ako 5 rocne decko. A to som este pouzil slusny vyraz.

kvietok007

prečo by som ho ohovárala-ja len neviem čo ďalej-on ma skoro vyhodil,a ty myslíš že ja som ta zlá?vy chlapi držíte spolu,aj keby neviem čo bolo.

kafe

Kvietok, ale chlap predsa nie je malé decko, že nemôže zostať doma sám. Ak sa ON nevie rozhodnúť ČO CHCE (rozísť sa alebo nie), ani zmeniť svoje správanie (hádate sa stále dookola)... potom sa musíš rozhodnúť TY.
-1.- zostaneš s ním a naučíš sa púšťať jeho reči (výčitky) jedným uchom dnu druhým von a NERIEšIŤ, pretože má kopu iných skvelých vlastností, pre ktoré sa oplatí zostať s ním. Na to by si ale musela byť asi sebavedomejšia. -2.- zostaneš s ním a budeš sa trápiť, lebo sama sa nevieš rozhýbať k činu. Veď predsa neni až taký zlý.. -3.- odídeš, rozvedieš sa, možno sa poučíš, možno si nájdeš úplne rovnakého chlapa ako je tento.