ako sa vyrovnat s neverou?

Príspevok v téme: ako sa vyrovnat s neverou?
werca

dozvedela som sa, ze moj priatel ma vselijake bokovky, verila som mu velmi doteraz, teraz mu neverim, ani ked povie dobre rano :-(. Co sa s tym da robit, stale to mam pred ocami, ako ho vidim s inou, kedysi sa mi uz take s nim prihodilo, ale myslela som, ze trochu rokmi zmudrel, ze sa vyburil. Strasne trpim, schudla som, nechuti mi jest, on sa tvari, ako najvacsi boss, nevie sa vzit do toho, ako mi je. celu situaciu zlahcuje, ...asi takym sposobom -ze, no co take sa stalo.... prosim vas, poradte mi, mam ho rada, ako mam tu bolest prekonat :-(((

mnamka257

pokial mu uz neveris a vo vtaku len trpis, tak bude pre teba lepsie ked ho pustis k vode.zo zaciatku to bude tazke ale neskor zistis, ze si dobre spravila.urcite sa v tvojom okoli objavi coskoro niekto, kto ti tvoju lasku opatuje

Andrej12

to musi byt riadny chrapun nehaj ho utekaj jak sa da lebo ked ho to ani nemrzy ani nic tak dovi dopo mna by priatelka len raz podviedla to ti hovorim ked sa lubite tak to ani cloveku na rozum nepride ze aha mam moznost podvediem sak to je chore

hm....

asi ťa sklamem,viem,že toto je to posledne čo by si chcela čítať,ale.....urobí to znova a znova... zbal si doklady a utekaj kade môžeš... kym je čas,aby si to nemusela lutovať vtedy,keď už sa ti nebude dať odísť...

lolololo

nexus : chcem,aby moje vnúčatá mali dedka...:-)
zas koli detom...a svokra tu hádam nebude do 100 rokov ?
je to kruté,že takto to píšem,ale...taká je pravda

perlorodka

werca, no nedá mi nereagovať a ako napísala sway, Ty máš akosi nezdravo posunutú hranicu a ten vtip je presne o Tebe, toľko naivity v jednej žene sa len tak často nevidí...ponižuješ sa, že žiješ s takým chlapom a ešte aj vyhováraš na deti a akúsi lásku, ktorú k nemu prechovávaš. Toto je už len čo za manželstvo?...držia Ťa pri ňom prachy, alebo čo? Je nemožné milovať muža ktorý takto po Tebe šliape....sa zobuď dievča, Tebe netreba radu ale psychológa, ktorý Ti na prvom sedení povie, že nemáš doma muža, ale atrapu ktorá žije len tým čo má medzi nohami.

lolololo

pre nexus :
nech ide,ak chce ... kludne
ja som sa snažila,vychovala som mu dve deti - teda aj sebe,pričom on trávil viac času pri svojej mamičke,aby nebola doma sama. ale , že som bola sama ja s dvomi detmi,chodila som do práce a starala sa aj o domácnosť - mu nevadilo...len,aby mamičke nebolo smutno.
aj teraz pracuje na týždnovky a prvé , čo urobí-letí za mamičkou. ešte moj muž stále nemá odstrihnutú pupočnú šnúru. nikdy by som nechcela byt matkou - EGOISTKOU !!!!!!!!!!!