Co mi povedal priatel

excell

Sto ľudí, sto chutí, ja som s priateľkou každý deň a sme spolu šťastní že to tak je. Neviem si predstaviť jediný deň bez nej. Prečo? Jednoducho preto, lebo ju milujem. Kamaráti sú síce fajn vec ale priateľka má absolútnu prioritu. Kamarátov mám rád, priateľku však ľúbim a to je obrovský rozdiel. Nikto mi nemôže dať viac ako mi dáva ona.

pipinuska

tak ale kazdy ked s niekym chodi, vidi v nom potencionalneho partnera do buducnosti..takze ked si s nim nevie predstavit byt kazdy den tak smolaa..

Slobodna

To nie je láska ale závislosť, keď potrebuješ byť na ňom zakvačená každý deň. Nemyslím si, že milujem menej svojho partnera alebo on mňa, ak spolu nie sme- nepotrebujeme byť každý deň. To by ma asi porazilo a hlavne nie je to ani možné. Každý máme predsa svojich priateľov, prácu, záľuby, povinnosti. Aspoň sa na seba viac tešíme a viac si to potom užijeme. Láska sa predsa nemeria časom stráveným spolu, láska sa nemeria vôbec. Ale predpokladám, že si ešte veľmi mladučká.

tinus 26

adell-neviem kolko mas rokou ani tvoj priatel,ani nakolko vazny je vas vztah. rady typu "keby mi to povedal balil by si caky paky" su trosku od veci.a na tvojom mieste by som ich nepocuvala.preco hodnotis kvalitu vasho vztahu-resp. velkost vasej lasky na zaklade poctu vzajomne stravenych hodin? ide o kvantitu? myslim ze o kvalitu.... nie? a ty nemas ine zaujmy ako svojho priatela? nechybaju ti kamosky, sport, zaluby,alebo proste len tak relax kedy si baba chce pozriet sex v meste, dat masku na tvar a nalakovat nechty???
myslim ze mas o vas-mozno o nom-mozno o sebe- dost velke pochybnosti.sama si ich aj vyjadrila vo vete "toto asi nepovie clovek, ktory MILUJE." a neviem ci su sposobene len tym ze ti povie ze nemusite byt predsa kazdy den spolu.myslim si to aj ja.nemusite.vsetky "nalepene vztahy" v mojom okoli skrachovali-lebo ti ludia si po case nemali co povedat. je dobre mat spolocny zaujem -ale aj rozdielny.tak isto spolocnych priatelov,ale kazdy aj tych svojich.presne ako ti tu uz niekto poradil neber si to tak osobne. vsetci chceme predsa dychat, a ak niekoho milujes, nebudes mu tlacit na dychaciu trubicu nie? najdi si konicky, zaujmi, ja som z priatelom 3-max 4 krat do tyzdna, kazdy ma svoje zaujmy, jeden mame spolocny. sme spolu 3 roky, nikdy sme netrpeli vzajomnou nudou. a adell dalsia vec-ver mu, to ze nechce byt s tebou kazdych 5 volnych minut nie je meritkom jeho lasky k tebe.ak ta bude chciet podviest(ak je to to coho sa bojis) tak to urobi a nijako tomu nezabranis.toz tolko co som chcela povedat :) prajem vela stastia

Janulaa132

je to uplne normalne podla mna... ved chce mat aj kamaratov a tiez robit asi nieco pre seba, venmovat sa svojim konickom a aj oddychovat sam, nie? daj mu priestor, nemysli na hluposti a venuj sa svojim konickom aj ty

pipinuska

a viete si potom predstavit ze sa raz vydate?? to potom ked vam manzel zacne liezt na nervy tak ho sem tam poslete prespat na ulicu? heh

mary-anne

ja na tom tiež nevidím nič čudné a ani zlé. je to normálne .. či ty chceš byť s ním každý deň? za nejakú dobu si takto začnete liezť akuráť len na nervy.. to nie je dobré.. a každý predsa potrebuje čas aj pre seba a pre druhých...