kurie oka

KaPa

Bartolomej, neviem aka je tvoja strava, ale pri telesnych pachoch a poteni su casto na vine toxiny v tele. Vylucovacie organy su prepracovane, nestihaju cistit telo, tak sa k nim pripaja aj koza. Mozno tej plesne je v tele viac, skus sa dat vysetrit na kandidu. Urcite by ti pomohla detoxikacia a zmena stravy. Precitaj si knihy Dr. Normana Walkera (videla som niektore z nich ako PDF subory zadarmo na nete, myslim, ze to bolo v cestine), aby si vedel ako nase telo funguje a ako sa v nom vybuduje stratena rovnovaha. Ak vies po anglicky skus knihy od Joela Fuhrmana, Ann Wigmore, popripade si stiahni knihu Jona Barrona "Lessons from the miracle doctors". Najdes ju na nete zadarmo. Rychle vyriesenie nasich zdravotnych problemov zial neexistuje, na naprave treba dlhodobo pracovat, ale je to trvala a zarucena liecba. Ak ta to zaujima mozem ti dat viac info.

bartolomej

Ahoj, volam sa Bartolomej a trpim silny zapachom noh a silnym ponetenim z ktoreho sa mi vytvara plesen.A vopred Vam dakujem za radu.

bartolomej

Ahoj volam sa Bartolomej a uz dlhsiu dobu ma m na chodidle kurie oko.Rad by som zistil akym sposobom sa to da odstranit a akom dlho trva liecenie.Skusal som uz rozne pripravky ale ziadny mi nepomohli.

Ric35

JA mam tiez kurie oka na nohach uz ale 2 roky daval som si masticky,rastliny,nejaku vodicku po ktorej my zbledli a dala sa supať koza no aj som si ich mocil a pilnikoval no stale tam mam jamuku v ktorej su koreňe co snimi?terez chcem vyskusat tu citronovu kôru v octe ALE CHCEM SA SPITAT VNUTORNOU STRANOU NA DOL?ALEBO VONKAJSOU? DAKUJEM!

Ric35

JA mam tiez kurie oka na nohach uz ale 2 roky daval som si masticky,rastliny,nejaku vodicku po ktorej my zbledli a dala sa supať koza no aj som si ich mocil a pilnikoval no stale tam mam jamuku v ktorej su koreňe co snimi?terez chcem vyskusat tu citronovu kôru v octe ALE CHCEM SA SPITAT VNUTORNOU STRANOU NA DOL?ALEBO VONKAJSOU? DAKUJEM!

popokatepetl

Zdravim vsetkých..... Nevedel by mi niekto skúsený poradiť ako mám odstrániť ten koren z kurieho oka? Velmi sa bojim či to nebude bolieť a ako na to. Aký je dlhý a ako mám postupovať? Uz dlhsie si stým neviem dať rady . :( Velmi ma to boli a mám to uz na nohe cca 3 mesiace . K doktorovi sa bojim isť lebo nechcem si to dať vypáliť dusikom zevraj to velmi boli. Uz som vyskúsala vsetko mozne. Ak poznáte nejaký bezbolestný spôsob odstránenia dajte vedieť! Vopred Dakujem!

DKSKD

Ja mám asi 10 kurich ok na pravej nohe pod prstami a dvoch prstoch. Najskor som mal jedno na prste a nevedel som, co to je... no a ja magor som to odstrihol.. od tej doby sa mi spravili dalsie. Raz som v TESCO-u zbadal naplaste... uzival som asi 2,5 tyzdna, potom som nohu vymocil a 3 sa mi odlupili... takze podla mna zaberu aj naplaste...

sarita

Mne na kurie oko zabral obycajny platok cibule... Staci to prilozit na kurie oko, zaviazat obväzom a sem-tam vymenit :)