kurie oka

therock

Ahojte .. mam male kurie oko na prste a bojim sa ze sa mi zvacsi a bude to boliet .. hravam tenis,futbal,pingpong .. a preto sa toho dost bojim ..newiete co nato ?? prosim neco co nemusim kupovat myslim ze male kurie oko pojde dole lahsie .. dakujem

poliewoocka

a, naplaste na kurie oko
b,cibula namocena v octe, prikladat na kurie oko
c,okolie oka natriet nejakym mastnym kremom-napr. pytiolom alebo vazelinou a kvapnut kyselinu mravčiu(=metánovú)

kikusik

ja mam jedno velke kurie oko uz asi rok aj pol a pred 4dnami som vyskusala naplast a teraz tam mam okolo toho oka taku bielu kozu.... a mam tam taku jamku v ktorej boli take malcike kusky koze ja nwm ci to boli korienky alebo co a okolo tej jamky je ta biela hruba koza... z tej jamky som tie ciastocky povytahovala a teraz tam mam jamku a okolo bielu kozu.... je to este stale kurie oko, alebo co s tym mam robit ??alebo to mam cele aj s tou kozou odstrihnut? ale to som skusala a nedalo sa mi to bala som sa, ze si to az uplne do masa a do krvi zastrihnem....
a potom sa mi okolo tohto velkeho oka objavili take male neviem, ci su to kurie oka alebo co ale su to take vystupene utvary a pripominaju vyrazku a zacinaju tvrdnut... neviem, ci su to zacinajuce kurie oka alebo co :( a tych malych mam 7 :( a to vsetko na jednej nohe... co by ste mi poradili ?

xixia

Ja som ich tiež mala a nič mi na ne nepomáhalo - ani vypaľovanie u kožného...je to bolestivé a veeeľmi zdlhavé.
Vieš čo mi pomohlo? V lekárni kúpiš Duofilm je to také ako priesvitný lak na nechty.Potieraš si s tým kurie oká a potom sa ti začne odlupevať koža na nich. Zlupneš kožu a zase natrieš....až kým ti to nezmizne. Len ked máš zlupnutú kožu a natrieš to tak to chvíľu svrbí alebo páli ale to prejde to sa dá vydržať...Prajem úspech...a pekný dník

::::::

Najlepsi je na to VERRUMAL.Trapil som sa s tym 2 mesiace,pouzil som vsetko mozne aj nemozne.Potom som si cez znameho pozhanal VERRUMAL,tri dni som si to kurie oko 3 krat denne potieral a na stvrty den som si nohu znova vecer vymacal a vtedy mi vysli prec aj korienky.Stacili 4 dni a kurieho oka som sa zbavil.

DSJK

Ahojte ,ja mam celkom velky problem s kurim okom na chodle.mam to uz 3 roky.Chodila som na vypalovanie dusikom a dala som si to 2 krat chirurgicky odstranit.Zakazdym sa mi to vratilo.
Netusim co s tym mam robit,priemer oka je cca 1cm a mam v nom vela korienkov.
Prosim ak niekto viem o ucinej liecbe,tak mi poradte ako sa toho zbavim.Dakujem