kurie oka

bidak jozo

Ahoj! Ja mam kurie oko ci bradavicu na ruke. Bol som to vypalovat a doktorka mi dala akysi roztok a ze si ho mam bodkovane nanasat . Nanasal som a uz aj odpadlo no zase tu je. Este stale som nanasal ten roztok ale nic. V stredu mam ist na kontrolu a nic vobec nic sa nezmenilo. Mam pocit ze sa aj zvacsilo. Kamaratka mi povedala ze jej otec jej povedal ze ma namocit Hovadzie maso do octu a dat si to na celu noc. Povedala ze to pomoze a rano uz ho mat nebudem. Dufam ze to vyjde. Drzte mi prosim palce!!

marcel f.

Skús prípravok Verrumal - je to na lekársky predpis dermatológa. Po cca mesiaci trpezlivého každodenného ošetrovania sa toho zbavíš. Mám pozitívnu osobnú skúsenosť

lilianna

Ahoj lu. Musí to byť čerstvá rastlinka.
Rastie na južne orientovaných svahoch, pri plotoch na rumoviskách.
Dá sa nájsť aj v zime, keď je sneh ale musíš si pamätať miesto jej výskytu.Tú to šťavu priamo zo stoniek natierame na postihnuté miesto. Mne to pomohlo.Toto mi poradila ešte kedysi moja babka.Štava narušuje zatvrdnutú,mrtvu pokožku , takže celé kurie oko sa vysuší sčerná a zanikne. Musíš byť ale trpezlivá postihnuté miesto viackrát denne potierať. Až sa Ti nechce hľadať tak bež na kožné. Existujú aj prúžky,ktoré dostať v lekárni. Nalepíš ho na kurie oko a ono po čase cele vypadne. Držím ti palce papa

dobrá sekretárka rename lilianna

Na kurie oka je výborná rastlinka Lastovičnik - Chelidonium majus.Treba kurie oko natierať viackrát denne čerstvou žltou šťavou,ktorú lastovičnik vylučuje. Je dobrá aj na bradavice.Nepouživať vnútorne. Po použití si ruky treba dobre umyť.

lu

ahoj.ja som nespominala ze mam tie kurie oka uz 3 roky.skusala som cibulu v octe,vypalovani,kremy.teraz si davam bravcovu mast.dufam ze podda.aj sestreicka sa cudovala ze pri vypalovani ma to skoro neboli.som v zahranici a preto musim skussat kade co.len tak do doktora to nejde.

lu

dakujem,nepisala som ze mam tie kurie oka uz asi 3roky a nic mi nepomaha.skusala som cibulu v octe,vypalovanie,kremy.teraz skusam bravcovu mast.dufajme ze podda.aj sestrcka sa cudovala ze ma to pri vypalovani skoro neboli.som zufala.