Urobi sa parner do vas ked beriete hak?

aluska1

lola aj ja to tak robim a vsetky kamaratky, ktore beru hak..ved na to sa hak berie..aby si mala co najmenej starosti pri sexe, aby si nemusela praktizovat prerusovanu suloz ed nechces otehotniet
ked uz beres take vinstvo ako hak tak si ten sex aspon uzi...lebo to ju potom beries zbytocne...to si mozete dat aj kondom

Karina

Lola - viem o com hovoris..:) Ja som sa zo zaciatku tiez zbytocne bala, vedela som, ako antikoncepcia funguje a pod. Ale taka mala dusicka mi v hlave predsalen ostala - "co ak?" ... Ale casom som na to uz prestala mysliet :)

Lola49

Dobre, dakujem Vam teda za odpovede, ja viem ako funguje hak, ale aj tak sa trochu bojim, ze predsalen tie spermie budu v mojom tele... no ale nevadi, snad sa s priatelom ohodlame a skusime ist naostro:)

niekto

mia aby som to upresnil hak ucinkuje 3ma sposobmi
zabranuje ovulacii

zahustuje hlien takze spermie to maju tazsie

a zabranuje uhniezdeniu pripadneho oplodneneho vajicka

mia134

Preboha naco to beries ked nechapes ako to funguje? NEOVULUJES, nie su vajicka, s cim sa asi tak jeho spermie spoja hm?? Aj keby si nejakym zazrakom ovulovala, druha zlozka HAK zabrani tomu aby sa vajicko dostalo tam kde ma. Nicis si zdravie a ani nevies na akom principe.

lenkaa123456

preboha. naco potom beries tu hak. ved hak je presne nato ze aj ked sa do tela dostanu spermie nedojde k otehotneniu