Leto, aký je dobrý antiperspirant?

Karina

Ja uz antiperspirantom a dezodorantom jednoducho neverim, tiez mi uz nic nezabera. Rano nanesiem a po par hodinach sa uz potim ako mys aj v chladnych miestnostiach. Momentalne mam dokonca zbierku antiperspirantov, 2xAdidas (tuhy, sprej), Garnier (gulickovy), 2x Rexona (tuhy, sprej). A nic nezabera a nezabera :(.

casanta

Ja som dlho pouzivala rexonu, ale nechavala mi na bielych trickach zlte flaky, ktore nejdu dole, potom som presla na garnier mineral fialovy aj ten po case prestal akosi fungovat, kupila som si baleu v spreji,ale to ako keby som si nic nedavala ,fakt uz neviem co by som mala kupit...

latonteria

ja najradšej používam deodoranty v spreji. Super je rexona, ale celkom OK je aj Garnier. Priateľ zase nedá dopustiť na značku AXE. Tú novinku AXE Twist si zase nedokážem vynachváliť ja :):):)

amina29

počujte, ja mám taký problém, ze mi prestali učinkovat vsetky druhy antipersp. som z toho zúfala celé roky som pouzívala rexonu a potom to zacalo, dnes nefunguje okrem dricloru nic. a dove je najslabsie co som pouzívala a to som vyskúsala vsetky dostupné.

gabrielle

Každý má iné pH pokožky, a každému vyhovuje iný antiperspirant, prídeš na to len a len skúšaním na sebe. Mne odobne vyhovuje najviac Nivea gulôčková, je jedno aký typ. Perfektne ma chráni pred pachom - aj ked cez leto mozno sú fliačky od potu na trikote, ale nesmrdí to! Ale jednoznačne si myslím, že guličkový deodorant pomôže viac ako tuhý, ktorý aj zanechá biele stopy na veciach, čo sa mi nepáči. A najúčinejjšie je proti poteniu ranná sprcha, oholené podpazušia a na to nanesený perspirant :)

mary-anne

ivka, ako si si mohla nižšie prečítať, ten "sajrajt" nám nejde von z tela len cez potné kanáliky pod pazuchami! potíme sa aj na iných miestach, ako len tam :) nemaj boja :D
no ja nedám dopustiť na driclor. citím sa oveľa lepšie,žiadne trapasy s fľakmi pod pazuchami :))

ivkaaaa

aj ja som rozmyslala nad driclorom, lebo potim sa statocne. Avsak po porade s mojim bratom (je lekarnik) som si to rozmyslela. Vraj to nie je najlepsia volba, lebo driclor nam akokeby "zastupluje" tie potne kanaliky, a vsetok ten sajrajt sa potom hromadi v nasom tele...a je mozna aj rakovina.