Tekutý rybí olej

RNG

Rad pocujem, ze miesto molekularnej destilacie v tom oleji Omega 3 HP pouzivaju fyzikalnu adsorbciu(bentonity. zeolity) teda ked je to pravda a prebublavanie vodnou parou vo vakuu za nizkych teplot.
Tak by to spravne malo byt -ziadna chemia ani vysoke teploty. Zialbohu ziadnemu vyrobcovi sa dnes neda 100% verit a dufajme, ze tento neklame, ako vacsina.
Aspirin je sice protizapalovy, ale neexistuje , aspon ja som nevidel ,ani v mojich lekarskych zdrojoch som nenasiel nic take, ziadna studia, kde by znizoval moznost rakovin
Ale podla statistiky z USA, ludia co pouzivaju pravidelne aspirin hoci aj v malych davkach skoncia na pohotovosti vyse 120 00 rocne s krvacanim do zaludka a criev z aspirinu a rocne ich vyse 17 000 na to zomrie. Takze ja by som tu prilis aspirin na kazdodenne pouzivanie nespominal....
Inac je vyborny proti bolestiam, stiahne horucky ale dlhodobo pouzivany poskodzuje klby a slachy(silne kysly, rozkladajuci mukosacharidove struktury) a kolageny.
Rozklad kolagenov umozni metastazy rakovin....

Freeteddy

To: RNG - dovoľ aby som uviedol správne informácie namiesto tých ktoré zverejňuješ o Omega-3 HP.
Rybí olej OMEGA-3 HP natural nie je z treščej pečene, je získaný z celých tresiek, preto neobsahuje významnejšie množstvá vit. A a D a na výrobku sa neuvádzajú. Nie je to žiaden molekulárny destilát, čistí sa absorpciou na prírodný minerál a zbavuje sa zápachu pomocou vodnej pary vo vákuu za nízkej teploty. Je to skutočne nedotknutý, čistý prírodný rybí olej, čo je istým spôsobom jedinečné v porovnaní s rôznymi doplnkami. Nie je to žiaden koncentrát omega-3. Stačí ak sa počas výroby olej schladí na presnú teplotu a čas, nasýtené tuky stuhnú a potom sa jednoduch odfiltrujú - takže žiaden koncentrát, prirodzená fyzikálna metóda čistenia, ktorá olej chemicky nemení. Navyše vyšší obsah omega-3 je daný výberom zdroja: celých tresiek a nie len extraktu z pečene.
Ad: aspirín a jeho účinky: pôsobí proti rakovine preto že má protizápalový účinok, zápal je jedným z kľúčových mechanizmov podieľajúcich sa na vzniku akéhokoľvek druhu rakoviny.

StanleyH

vsetci. ak chcete tip na najkvalitnejsie Omega 3, tak si pozrite tento link www.omegagel.eu . Do 15 minut od ulovenia sa sprajuvava olet a posiela do Finska v nezaoxidovanom stave. Vynikajuco chuti

nopr

Nakoľko mám suchú a popraskanú kožu na chodidlách a niekoľkých prstoch na rukách,lekárka minaordinovala D vit.v tobolkách.Jedna dávka sa odporúča na 6 mesiacov. mne dala tri,mala som ich užiť v nasledujúce dni po sebe.Užila som však len jednu, bála somsa takou veľkou dávkou zaťažiť organizmus.Urobila som dobre?

ta3

Sade,
tiez mam informacie, ze ked, tak tekuty rybi olej a nie v tobolkach alebo kapsuliach a tiez som nedavno citala, ze aspirin nie je taky neskodny a prospesny, ako sa doteraz predpokladalo, dost ma to prekvapilo, lebo to je stary a uznavany liek

pelargonia

pre boba 77: hovoríme o tom istom, paráda je to, ten Omega-3 HP olej, a zlej chuti sa naozaj netreba báť...;-)

pelargonia

rybi olej mám tiež k dispozícii, posielam aj postou, pri väčšom odbere dávam zľavu...úžasný produkt, na slovenskom trhu jedinečný, prirodzená triglyceridová forma

čistý rybí olej z rýb z celých severských tresiek a sardiniek, celkový obsah omega-3: 1840 mg/5 ml/4,6 g

nevena-shop.webnode.sk

RNG

V anglictine je to white willow bark, ktora obsahuje 10 az 15% salicinu. Su aj standardizovane produkty na trhu, kde je garantovany presny obsah salicinu, pozri Swanson.
Viac i tom je napr na
www.drugs.com